Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ma enerveaza?

#11
Cei care pur si simplu isi baga nasul unde nu le fierbe oala.
Cei care imi spun ce trebuie sa fac, avand in vedere faptul ca eu stiu foarte bine ce am de facut.
Emoticonul asta Smile
Faptul ca nu pot merge la concertul celor de la Anthrax (bonus Iron Maiden f**k my life)
Faptul ca am terminat God of war 1 si 2 dar nu am bani sa mi-l iau pe al treilea.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#12
Ma enerveaza:
ca vine examenul de capacitate si am de facut teste la romana
ca in loc sa fac ce ar trebui nu las telefonul din mana, ci bantui pe net
ca peste o ora vine mama si iar o sa ma certe ca n-am facut mai nimic toata dimineata
plictiseala si lenea ce le am in mine mai mereu
ca de vineri voi lucra pt olimpiada nu cu 0, nu cu 1, ci cu 2 profesori de mate. De parca nu-mi ajungea pana peste cap ce aveam pana acum
ca nu gasesc mai multe lucruri care ma enerveaza in acest moment 21
[Imagine: tumblr_mq6sbubRgR1stc76eo1_1280.jpg]
Are you surely not lying, little Biersack?

#13
Cand tre' sa facem un proiect de grup si ajung sa-l fac numa' eu.
Cand imi loveste unu' masina parcata si fuge. Doar 3 zgarieturi, e ok. Cica a dat cu spatele si nu a vazut, am nr. de la masina, da' ma enerveaza sa sun la politie si sa stau umblu atat de mult pentru mai nimic.

DAR CEL MAI IMPORTANT: nu mai e llaaaaamaaa drama! Nu ma enerveaza, ma baga intr-o incredibila depresie. 20
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#14
Greata * la propriu * de dimineata, crizele de angoasa ale colega-mii de banca care se apuca sa fie suparata la ore fixe, cand se suna de pauza, ca nimeni nu imi suporta sarcasmul, tema la romana, viitorul proiect la romana, cometariile colega-mii legate de proiectul la romana... Ea afirma ca, in sfarsit, va trece peste frumoasa nota de 8. -.- Dar cand i-am spus ca trebuie ESEU si nu REFERAT * adica metoda copy/paste fara sa te uiti, citire la prima vedere cand prezinti *, a inceput cu: Pai, eseul o sa-l facem toate... -.- Si cum nimeni nu imi intelege perspectiva * doar profesoara, iar pentru asta o respect; cred ca sta cu pastilele langa ea cand imi citeste lucrarile *, o sa ajung sa fac singura un eseu de zece pagini despre cromatica bacoviana! Cromatica bacoviana, in mama ei de treaba! -.- Ce ma mai enerveaza? Simbolistica, POEZIILE, userii care cer critica ca disperatii si nu au nevoie de ea... Ca nu m-am trezit cum trebuie, durerea de cap, incapacitatea de a bea o cafea, caci, cel mai sigur, la noapte, cand ar trebui sa dorm, as fi cocotata undeva pe pereti chemandu-mi fratii lilieci... Timpul! Fiindca vreau sa revad Weekend si timpul nu ma lasa. Plus ca mai sunt si lucruri "serioase" care striga dupa mine: Pune-te pe treaba! Ma enerveaza ca maine am sa fiu ascultata la engleza si iar o sa ma oboseasca psihic profesorul ala, faptul ca nu pot avea si eu o magnolie si ca un vecin are si stau cu gandul la copacul ala fara frunze tot timpul, ca pisoiul meu e batut incontinuu de niste motani urati si invidiosi! Ca lumea crede ca-s vreun fel de tamaduitor si rezolv toate problemele si ca eu chiar am chef de problemele lor, ca sunt exploatata in ceea ce priveste sfaturile si ca eu trebuie sa termin trei pagini la romana cand as putea iesi afara sa citesc! -.- Si ca oamenii sunt neseriosi. Si ca am facut post-ul prea lung. * ceva imi zice sa sterg din el... *
Nando  mo kimi no moto e...
No matter how many times it will be, I will go back to you
[Imagine: 346l2lx.jpg]

#15
Momentan faptul ca imi e prea cald cu hanoracul pe mine dar prea frig doar cu tricoul. Oh the horror!
"You got no business questioning a thang"

#16
Ca dorm foarte-foarte putin, chiar daca ma pun in pat la 1, tot pe la 3-4 adorm, tre' sa ma trezesc toata saptamana la 8 dimineata, deci meh. Am dormit maxim 5 ore pe noapte de vreo 5-6 zile. Din cauza oboselii si a unor lucruri, am nervii intinsi la maxim si ma enervez prea usor din orice.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#17
(17-04-2013, 09:40 PM)Batsy A scris: Ca dorm foarte-foarte putin, chiar daca ma pun in pat la 1, tot pe la 3-4 adorm, tre' sa ma trezesc toata saptamana la 8 dimineata, deci meh. Am dormit maxim 5 ore pe noapte de vreo 5-6 zile. Din cauza oboselii si a unor lucruri, am nervii intinsi la maxim si ma enervez prea usor din orice.



There's medication for that. Getting laid also helps with stress.


Pe mine nu ma enerveaza nimeni. Live and let live. Atata timp cat nu ma calca cineva pe coada,se pot da peste cap si face tumbe with their ass on fire.
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]

#18
In general ma enerveaza cele mai insignifiante lucruri, insa ma calmez relativ repede. Situatiile grave nu ma prea "ating", am o gandire ciudata.

@Lokke: I`m feeling kind of stressed right now. :]
"You got no business questioning a thang"

#19
(07-05-2013, 11:18 PM)Solomon Grundy A scris: @Lokke: I`m feeling kind of stressed right now. :]



Te-as ajuta cu placere, but i'm affraid i don't swing that way. I'm honored however, in ultima vreme tot imi fac diversi tipi cu ochiul. I must be doing something right (or wrong).

@Storm here - Lokke, e evreu ffs. Nu te mai recunosc.
Innocence proves nothing

[Imagine: itswG.jpg]

#20
Pe mine ma inerveaza teme la geografie mereu e multa ,dar usoara,dar multa de te-a naiba!A da si oameni care te deranjeaza mereu cand tu ai ceva de facut,iar ei nu te lasa in pace!!!!!
uuuu a fii nebun,la mn e normal uuuu 21 21[Imagine: ciel-gifs-fanart][/spoiler]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)