Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Credeti ca este in viata?
Da
100.00%
15 100.00%
Nu
0%
0 0%
Total 15 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Ce credeti ca s-a intamplat cu Kyotaka?(Spiral)

#1
Intrebare intrebatoare:ce crede-ti ca s-a intamplat cu Kyotaka?In anime...nu se elucideaza acest mister...uneori ne face sa credem ca e mort..alteori ca este in viata.Voi ce credeti?
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Kyotaka este in viata,desi in anime nu este elucidat acest mister.Poate va intrebati de ce sunt asa sigura.Din 2 motive:1.cine a fost atent la anime,exista cateva indicii ca el ar fi in viata(de ex de unde a stiut Kousuke Asazuki ca Ayumu este alergic la viespi etc.);2.cine a citit manga stie ce s-a intamplat cu adevarat.
Concluzie Kyotaka este in viata...4
[Imagine: Untitled-1.png]

#3
Eu cred ca kyotaka este viu, chiar daca pare ca a murit. Cred ca se ascunde departe de toti, poate vrea sa ramana singur in clipe ca acestea, ca sa-i ajute pe spintecatori.

#4
da Narumi Kiyotaka e in viata..cu toate ca in serial nu se intelege prea bine in manga se clarifica totul...el traieste undeva in umbra si ii conduce pe blade children sa zic asa...tot ce se intampla in serial merge (cum spun toti)"dupa scenariul lui Kiyotaka"..cu toate ce el le-a spus spintecatorilor ca Ayumu este salvarea lor his aim is unknow yet 4
[Imagine: 1qpfcw.png]
Fetele cuminti mie-mi plac...Ca-s innebunite dupa baieti rai,defapt;x

[Imagine: chibi_302.gif]
V°●๋•ß- ß ♫♪ §hลq °●๋JaY , chibi-ul lui Jay

#5
Kyotaka sigur este in viata nu stiu daca va amintiti atunci cand Ayu s-a intalnit cu Eyes la spital sau nu mai tin bine minte si l-a amenintat pe Ayumu ca ii va spune tot despre Kyotaka matusii lui ...oricum e pe la sfarsit ...si din chestia asta reiese ca este in viata.

#6
In anime Kyotaka e in viata dar nuj de ce atunci knd Eyes s-a intalnit k Ayu la spital i-a sps k ii spune lu Madoka despre Kyotaka si nuj de ce eyes a sps k dak politia afla k kyotaka umbla" k Copii Blestemati k o sa-l bage si pe el la inchisoare si k o sa sufere Modoka

#7
Ok...Sustin cu desavarsire ca Kyotaka este in viata! Mie mi se pare ca practic el se "joaca" cu Spintecatorii, si nu le este deloc frica de ei...Plus ca are o reputatie foarte buna...Ei bine, luandu-ma dupa reputatie, mi se pare absurd ca un geniu ca el, sa fie mort! Parerea mea este ca a disparut de acasa pentru ca asa a vrut, si si-a ales alt destin, nu acela de a ramane cu familia...iar motivul pentru care a disparut de acasa, ar putea fi acela, ca a vrut sa-i ajute pe Copiii Spintecatori...
Insa imi este imposibil sa cred ca a murit...

#8
in anime nu s-a elucidat inca acest mister...sau cel putin in prim a serie nu....dra am citit ca in urmatoarea serie se va afla unde este Kyotaka...Eu cred ca acesta ese ascuns pe undeva deoarece Copii Spintecatori stiu ceva despre asta numai ca in prima serie nu se spune nimic despre personajul Kyotaka ci doar ca acesta a disparut fara urma...
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Spiral. Shiva 27 16.036 05-07-2014, 09:27 AM
Ultimul răspuns: Aggie
  Rio vs Hiyono[Spiral] Blacky 5 5.452 09-03-2011, 04:39 PM
Ultimul răspuns: Eclair.
  Personajul preferat din Spiral Iris 16 13.000 26-02-2011, 01:40 PM
Ultimul răspuns: Catherine
  Rio vs. Ryoko[Spiral] Blacky 7 6.283 05-02-2011, 01:59 AM
Ultimul răspuns: mariska
  Spiral Game Lye 10 8.689 26-05-2009, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Alexi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)