Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

#51
Ke$ha - Blow
Pot s-o recunosc , imi place la nebunie cum canta Ke$ha si imi place si stilul ei nebun de a fi .Melodia asta e dupa noul ei album , Cannibal ( am aproape toate melodiile dupa el ) . Oricum , Ke$ha este o cantareata tare , iar vocea ei este superba .

#52
shinee-ring ding dong!
Pot spune ca m-am indragostit de melodia asta si in special de SHINee! Desi uneori sunt putin banali, cum te poti abtine sa nu-ti placa atunci cand ii vezi?

#53
Kana Nishino - Style
Al 2-lea ending de la Soul Eater , pe care il ador foarte mult . Mi se pare o melodie vesela care te face sa reflectezi la copilarie . Mie imi face ziua mai buna aceasta melodie , ma face sa fiu vesela si celor care le-am aratat aceasta melodie cred acelasi lucru , dar pana la urma fiecare cu gusturile lui .

#54
Acum ascult: http://www.youtube.com/watch?v=AWBBGt0Q6...1&index=40 -Cargo-Calare pe motoare...Imi place refrenul si inceputul...Mi-a placut tema melodiei :"Chopper" Stiu...parca nu as fi fata dar imi place in general Cargo.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#55
Rammestein - Amerika.

Am refuzat de-a lungul timpului să ascult Rammstein pentru că nu îi consideram genul meu, dar soră-mea s-a apucat să îi asculte şi m-a corupt şi pe mine. Melodia asta, de exemplu, e genială. Mă face să râd în hohote, fără să ştiu exact de ce. Dar când pronunţă solistul (care i-o fi numele) "Amerika is wunderbar" în mod ironic pur şi simplu nu mă pot abţine. Eu oricum am ceva cu America şi am impresia că americanii se cred buricul pământului, deci melodia asta nu putea să nu ocupe un loc special printre preferinţele mele (din punct de vedre al versurilor). Şi mai e şi în limba mea prefeartă.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#56
Rihanna - Only Girl
Sincera sa fiu , melodia asta nu mi-a placut de la inceput , dar acum imi place la nebunie . Imi place mai ales refrenul care este bestial .Este o melodie care , pana la urma , imi place la nebunie .

#57
Michael McCann - Icarus

Melodie care ma relaxeaza intotdeauna, desi e asociata cu universul cyberpunk. Well, nu de alta multi care aud melodia isi instaleaza Deus EX 4
I laik pie... and beer... period.

#58
Acum ascult - SeungRi - What Can i Do

Prima oara am asculatat-o din plictiseala apoi am asculotat-o pana m-am plictisit [ si dupa cum se vede, inca nu m-am plictisit ^^] Imiplace cum danseaza la refren si e asa hot 8 [sau mi se pare mie T_T] si canta destul de bine singur. Ce freza cul are 105 Sincer pe dansatorii aia nu-i recunosc O_O" . Eh anyway, cred va deveni una din piesele mele favorite 39
[Imagine: Hm757.png]





#59
Lil'B - Orange
Melodia asta am ascultat-o prima data la Bleach . E o melodie fericita , frumoasa care te face si pe tine fericit . Pe mine ma face fericita si imi place mult refrenul . Este buna pentru zilele de scoala plictisitoare si posomorate !

#60
Eu ascult melodii retardate . Deci nu va mirati 21 .

Ascult acum : Grasu xxl - Elegant

Prima data am ascultat - o ca nu mai aveam ce sa ascult , dar de atunci o ascult mai mereu . Si unii zic ca mi se potriveste melodia . Si are o semnificatie pentru mine :->
[Imagine: Jun0xCa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.797 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 526.672 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)