Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce asculti acum ? v.2

Skillet - Awake and Alive

Doamne, deci melodia asta este superba (precum si restul melodiilor cantate de aceasta trupa care dupa parerea mea merita a fi apreciata din toate punctele de vedere).
Nu-mi pot scoate melodia asta din cap, pana si la ora de chimie numai la ea ma gandeam.

Trance - Song Crazy

Bănuiesc că e o altă melodie remixată...acum că m-am uitat mai bine, nu mai bănuiesc, sunt sigură21. Anyway, mie mi se pare că a făcut o treabă destul de bună. Nu e Genul de muzică după care sunt înnebunită, dar e destul de drăguţă. Îmi place mult refrenul.

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Citat:Bere Gratis - Eu nu am sa te las
Cool, bhhhrrrough. Kicking since '99
Bere Gratis, Luna Amară şi Desperado sunt printre cele mai bune trupe româneşti pe care le-am ascultat.

Bere Gratis - Câmpuri de luptă
Goin' to da concert, y'all.
It's gonna be LEGEN---wait for it---DARY!
[Imagine: subpagenav02_r1_c1.gif]

I am a lying asshole and a troll.

Sisu feat. Dragonu & Chimie - Stare de Fapt -- a 5-a ascultare. Cand am auzit teaser-ul eram putin sceptic in legatura cu vocea lui Dragonu, dar se potriveste uimitor de bine. Totusi, am impresia ca vocile alea vor deveni enervante in timp. Pana una alta asta e noua mea obsesie muzicala.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Nightcore - I'm Sorry

Dependenta total de melodia asta. Cred ca o ascult de la amiaz si inca nu m-am saturat de ea. Am mai schimbat cu ceva LP sau Skillet dar degeaba, tot la ea ajung. Plus ca maine e Sf. Valentin si nu sunt in starea in care sa ascult melodii de dragoste, probabil, asta o sa faca exceptie.

I'm sorry (x8)
[Imagine: ak8THBQ.png]


Diablo Swing Orchestra - Balrog Boogie

Yeah, listening to the song the devil dances on... a marvelous metal tune attached to that hell of a jazzy core: how, in the name of, could I not be corrupted by this insane of a melody?

Acustic & Expresiv - Ganduri Spuse

Melodia asta o ascult de doua zile incontinuu, mi s- a pus pata pe ea, nu stiu ce am . Ma apuca asa damblaua cu o melodie si nu mai scpa de ea, melodia imi place foarte mult, nu cred ca o stie multalume dar mie imi place o.o.
[Imagine: Jun0xCa.png]

DJ Sammy & Yanou - We're in Heaven


Dupa o zi atat de posomorata ca cea pe care tocmai am avut-o , numai aceasta melodie ma poate readuce la viata ! Sincera sa fiu nu cred ca exista persoana careia sa-i displaca acest " remix " [ deoarece defapt asta este ! - piesa originala fiind cantata de Do , acum ceva timp ... -_- ].



Kenza Farah feat Big Ali - Trop d'Flow

Kenza's best song, părerea mea. O ador din toate punctele de vedere. Voce genială, atât a lui Kenza, cât şi cea a lui Big Ali. Vocile se potrivesc perfect cu melodia. Versurile în mare parte le'am înţeles[are unele melodii din care nu înţeleg nici măcar refrenul O.O] şi sunt ok. Instrumentalul, ce să mai spun, face totul. Love it! 8

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Reamonn - Broken

Melodia asta mă trezea dimineața acum jumătate de an până mi-am scăpat telefonul pe jos și mi s-au șters toate pozele și melodiile din el. Și mi-era prea lene să o pun din nou.
Îmi plac foarte mult mesajul, versurile și vocea... Mă liniștesc. Toate melodiile celor de la Reamonn sunt superbe și îmi plac.
Oh well, s-a terminat.
[Imagine: 73m8sj.png]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.792 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce Asculti acum? Kyo 1.345 524.764 18-12-2010, 09:53 PM
Ultimul răspuns: Unia


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)