Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce animalute aveti pe acasa?

#71
------------
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#72
am o pisicuta mica negru alb ,este foarte jucausa,inca nu m-am hotarat ce nume sa ii dau
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#73
well, eu am acasa o pisica neagra,foarte pufoasa,are aproape 6 ani si are 5 kg:X

#74
Eu am acasa un motan negru cu alb si il cheama Tucu. In septembrie face trei ani si are 5 kg(stiu...e gras21)
Read my fics: One life One love ( a sasusaku love story) (finished): http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=3807
Psihologia dragostei: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4333
Love or Blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=4471 ( lasati si un com, arigatou)
[Imagine: Jana_sig.png]

#75
Am un motan foarte pufos (rasa persana ) de culare piersecului ,implineste 4 ani pe data 3 august .Il chema Belu de la Bella...
[Imagine: aaaakip.jpg]

#76
Eu am o catelusa. O cheama Sisi si are sapte luni. Este din categoria cainilor de talie mica, denumirea exata a rasei nu o stiu, dar stiu ca suedezii si nemtii le spun "Caini de buzunar". E destul de draguta, imi este foarte draga si ma bucur ca pot sa o tin, mai ales ca prietena mea o are pe sora ei.4

Este foarte draguta si jucausa.

#77
Am un papagal ... Este simpatic ! ... Dar trebuie ingrijit ~.~ .

#78
(29-07-2007, 04:17 PM)Dark Shade A scris: Sfat:nu va luati fratilor papagali ca tot timpu tre sa le faceti curat.

I agree >.<
Si eu am un perus, Papi, care e mai nebun decat toata familia la un loc. Canta, danseaza, face acrobatii, mai nou citeste si bea apa din pahar.
Fac tot felul de faze amuzante, in special cu pixurile de pe birou-in general cu tot ce prinde pe birou. Numai cand imi amintesc cate cazaturi a luat telefonul meu.. ma apuca durerile de cap.
Partea proasta e ca trebuie sa cureti mult dupa el, am noroc ca nu face mizerie cand e pe afara.
Papi & Papi intelectualul 21
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#79
Eu am un caine si o pisica.Cainele e dalmatian si pisica39 I don't know...o am de la o foarte buna prietena care locuieste la tara.
Pisica o tin la bloc, ca nu face prea mare mizerie daca o lasi in pace si nu ai treaba cu perna pe care doarme.Trebuie doar sa o periez de doua ori pe saptamana ca sa nu lase par.A, da, o cheama Mina.Alt nume mai potrivit nu i-am gasit<.<

Cu ala micu` e mai greu21Darama tot in calea lui.Daca lasi o farfurie pe masa in sufragerie se urca pe scaun si o arunca jos.Ca sa nu mai zic ca daca il lasi in aceeasi camera cu PC-ul trage de cabluri pana le rupe >.<
Tata a zis ca il duce la tara la bunicamea dar nici nu ma gandesc21Asa ca am ales cea dea doua optiune: l-am lasat la Dan.Cum de obicei si eu stau la el, e mai mult decat ok.
Pe caine il cheama Tuty.Nu stiu de unde mi-a venit chestia asta O.o Desi numai eu ii zis pe nume, ai mei ii zic "pacoste cu patru picioare" fratemeu "pui de vidra" si Dan "Tut"
I'm Kira.

#80
Eu am doi caini, o fata si un baiat, de rasa diferita.
Numele catelei este Mica, iar eu o alint in mai multe feluri, evident.Rasa ei este Pikinez. ( nu sunt sigura daca am scris bine sau nu )
Iar numele baiatului este Rex, rasa lui este caine lup, adica ma rog, e o rasa dinaceea care seamana cu un lup. 21
Inainte aveam un dalmatian, dar a fugit de acasa si ... nu s-a mai intors, n-am sa-l uit niciodata. 2
[Imagine: 9qh35v.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Aveti vreo fobie? hero1hero 6 4.928 15-07-2012, 12:36 AM
Ultimul răspuns: Lia


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)