Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce alegi?

Well Jack Frost. Chiar daca nu am vazut filmul am vazut poze cu Jack, unu la mana si doi la mana il aleg pe el deoarece nu am nici cea mai mica idee cine e Jon Snow 106 106
Anyway ciocolata Poiana sau Milka?

In mod normal as zice asta: "Ciocolata sa fie, altceva nu mai conteaza."; dar de data asta, cand trebuie sa aleg, as zice mai hotarata ca niciodata Milka~ Nu pot sa spun ca cea Poiana nu e fantastica, doar ca, na'... Milka e Milka si nu se compara cu nimic. Cel putin nu pentru mine~!

NEXT: Cirese sau visine?
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Cireseeee mari si dulci si fara viermi, da? Prefer ciresele, nu peste alte fructe dar daca ma pui sa aleg intre acru si dulce, o sa aleg dulce. Imi plac si visinele, sunt mai sigure din anumite puncte de vedere dar am citit Ciresarii si mi-au placut la nebunie, cartile copilariei/adolescentei mele. Cred ca aceste carti au o mare legatura cu iubirea mea pentru cirese. Mmm xD!

Next: Rosie sau castravete?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Castravetele, aleg castravetele. Rosiile au un gust placut, dar exista riscul de a te murdari. Poate ca pe unii nu-i deranjeaza, dar pe mine una da. Urasc mizeria/dezordinea! :lol: A sunat precum Levi!

Next: Dulce sau sarat?

Dulce ca sunt innebunit dupa ciocolata. pur si simplu nu ma pot abtine cand o vad. Parca as fi un autobuz ce e pe cale sa derapeze 21

Anyway Arhanghelul Mihail sau Gavriil? o.o
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

[Imagine: 7rA0Lg3.png]

Putin din toate~ Clar, prefer sa iau, de exemplu, cate o singura patratica din zece sortimente de ciocolata *da, ciocolata, pentru ca altceva nu mi-a venit in minte la ora asta*, decat sa iau zece, dar dintr-un singur sortiment. Plus ca cei prea mult strica, no?!~

NEXT: Animale adevarate sau animale de plus?
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Cu siguranta animale adevarate. Sunt mult mai amuzante si iti ofera si o senzatie de satisfactie pentru ca trebuie sa le ingrijesti si stii astfel ca persoana ta conteaza. Plus ca animalele sunt cea mai buna companie posibila cand nu ai chef de oameni.

Scoala sau vacanta?
[Imagine: nbfda8.jpg]

Someone who can't sacrifice anything can never change anything.

Vacanta doamne fereste ca scoala am deja parte un an intreg

Zi de Luni sau de Vineri?
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

O aleg pe cea de vineri. Cu lunea incepem saptamana de scoala/serviciu si cred ca pe nimeni nu-l incanta asta. Cand este vineri, te simti atat de bine, de parca ti-ar fi fost luata o piatra de pe inima.

Next: Otaku sau Nijikon?




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)