Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce alegi?

Caine. Sunt mai draguti si loiali, mai energici, jucausi si simpatici. Imi plac si pisicile, sunt adorabile, dar prefer cainii.

Next: carti sau filme?

Uh, mama. O sa merg pe carti, oricat de mult imi place sa vizionez un film bun. Dar daca ma prinde o carte ma ia naiba si pana nu o termin nu mai am viata. Cartea imi da voie sa imi formez propria viziune si ma lasa tamp atunci cand realizez cum era de fapt. Daca devin confuza, nu am decat sa imi dau seama ce se intampla singura, fara alt ajutor decat acele fraze.

Next: Ciocolata sau flori?
[Imagine: ak8THBQ.png]


~ Nu-i o alegere chiar atat de grea... Tinand cont ca mie nu-mi prea ajung la inima toate florile, aleg clar *tobele, va rog* ciocolata. Nu as fi putut alege altceva; sunt dependenta de ciocolata de ani buni si asta nu se va schimba niciodata ^^

Next: Fusta sau pantaloni?
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Pantaloni evident, deoarece sunt baiat, dar nu cred ca mi-ar sta rau in fusta 21, am picioare lungi, gratioase si sexy, daca m-as epila si nu mi s-ar vedea restul corpului dupa un paravan sau ceva de genul, cred ca as reusi sa pacalesc pe cativa ca sunt fata 21.

Manga sau Anime ?
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"


Tren, tren, treeeeeeeeeeen. Ador sa calatoresc via train, oh god, dar de cand nu am mai facut-o. Nu ai rau de tren, nu am auzit niciodata pe cineva sa se planga de asta. E un spatiu mult mai larg si pe langa asta, ador sa scot capul pe geam si sa vad ultimele vagoane in curba. Mai ales cand intru in tuneluri, ah, atatea amintiri xD!!! Mda, poate fi neplacut dar merita xD.

Next: Skrillex vs Mozzart
[Imagine: ak8THBQ.png]


O alegere cam dificila, dar pentru ca jocul sa nu se opreasca aici am sa aleg Mozzart. De ce? Pentru ca a fost un geniu. Nu ascult atat de des muzica clasica, ascult mai des Skrillex, dar cu siguranta e foarte greu sa compui acest gen, care trebuie sa fie atat de armonios, placut urechii si relaxant, un gen de muzica in care mai multe instrumente isi impletesc sunetele pentru a crea ceva nou si frumos. Imi place si Skrillex, dar este un cu totul alt gen de muzica si nu mi se pare la fel de complicat.

Next: o zi intr-un oras aglomerat sau o zi in natura?

Nu as alege nici una. Asta pentru ca am fobie de oameni, in general. Dar nici nu iubesc natura in particular. Acum, daca e un oras aglomerat banuiesc ca toti sunt ocupati, asta inseamna ca si eu. As putea sa ignor aglomeratia dar atatia oameni ce se freaca de tine in fiecare secunda, not my style. Merg cu natura, chiar daca urasc insectele. Asta pentru ca as putea sa dorm undeva, intr-un copac si sa ma gandesc la nimic intre timp.

Next: Cafea sau Ceai.
[Imagine: ak8THBQ.png]


Ceai~
De ce am ales asa?! Deoarece sunt o mare fana a ceaiului *beau aproape in fiecare zi cate doua, trei cani cu cate o lingurita de miere *. Plus ca urasc cafeaua; mirosul boabelor de cafea e fain, dar doar atat, gustul lasa de dorit. E e pur si simplu ihhhh... Niciodata nu mi-a placut!

Next: Cu masina sau pe jos?
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Hoooooooooooooo Crazy-monkey-emoticon-081

Pe joooos, pe jos, pe jos. Urasc sa conduc, urasc sa ma urc la volan, urasc tot ce tine de masini. M-am saturat de ele, mi-a ajuns. Ori ca merg eu, ori ca altcineva conduce, imi e de ajuns. Imi place mai mult pe jos, chiar daca e o distanta mai mare. Sau daca nu pot pe jos, iau un tramvai, orice altceva decat cu masina.

Next: Jack Frost sau Jon Snow
[Imagine: ak8THBQ.png]





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)