Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce alegi?

Pai...aleg fructele proaspete pentru ca au un gust mai bun si mult mai aromat. Dar in ultimul timp nu prea am mai mancat fructe, deci...nu mai stiu ce sa zisc despre ele. Mai ales ca nu vreau sa fac reclama 21 21 21 Oricum, eu zic ca mai bine as manca fructe proaspete decat cele uscate pentru ca nu au acelasi gust.

Ce alegi dintre Bleach si Naruto Shippuden?

Wow...ce mai grea intrebare posibila.Daca se poate amundoua,pentru ca le ador,le-am vazut episoadele de atatea ori fara sa ma plictisesc.Nici unul dintre anime-uri nu se va demoda,mereu vor fi in top.Dar daca trebuie neaparat sa aleg,voi alege Naruto Shippuden,deoarece nu s-a terminat si in fiecare saptamana apar episoade noi,care imi hranesc curiozitatea.P.S: Bleach sper sa ma ierti!

Next: Yaoi sau yuri? *Sper sa nu se mai fi pus*
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

"Give me love" - Ed Sheeran
[Imagine: teddy_bear_red_heart_avatar_picture_49333.gif]

Deoarece nu am vazut nici macar un episod din aceste anime-uri nu stiu cum sa aleg. Dar dupa ce m-am uitat la imagini as alege Spiral.

Ce alegi dintre pizza si cartofi prajiti?

[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

Eu as alege mai mult yahoo messenger deoarece skype-ul nu ma prea fascineaza.

Ce alegi dintre NaruHina si SasuSaku?

Dintre doua cupluri care nu-mi plac, il aleg pe ala care nu-mi place mai putin, adica NaruHina. Sunt mai adorabili, dat fiind ca eu nu il suport nici pe Sasuke, nici pe Sakura *care e o tipa de treaba in shippuuden, mai ales dupa ce l-a salvat pe Kanku*. Hina imi place ca e inocenta, dar nu in halul ala absurd, iar Naruto e simpatic.

Edit pentru Mikky la intrebarea cu Bleach si Naruto:
Bleach poate te iarta, dar eu nu!

Next:
Ploaie sau soare *sper ca nu s-a mai pus* ?
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

Ploaie clar! Ador sunetul ploii,ador sa simt picaturile de apa pe piele,iubesc sa stau afara cand ploua si sa ma fac leoarca,apoi cand intru in casa, sa imi sara mama in cap si sa inceapa sa imi tina predica pe care o stiu cred pe derost (asta e partea cea mai putin buna,dar deja m-am obijnuit).

Next: Mikaze Ai sau Kurusu Syo? *Anime":Uta no prince-sama*

P.S: Scuze,dar daca la Bleach nu s-au mai pus episoade, ce sa fac ?! Trebuia sa aleg,dar nu am spus ca imi place mai mult Naruto decat Bleach!!De amundoua sunt obsedata in aceiasi masura!Totusi ,ma bucur ca Bleach e bun la suflet si ma iarta!
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Mikaze Ai. Nu stiu de ce, dar imi place mult, mult de el (mai ales parul lui albastru *___*)


Next: Usui Takumi (Kaichou wa maid-sama) sau Takishima Kei (Special A)?
[Imagine: 1024-eyes.jpg]

And we aim for the top...




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)