Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce alegi?

None.

Ma enerveaza telefoanele cu touch. Asta pentru ca sunt o impiedicata si daca as avea unul l-as scapa la nici 5 minute dupa ce l-am cumparat pe jos si s-ar face tandari. Singurul avantaj al telefoanelor cu touch e ca poti juca Fruit Ninja si Temple Run. Raman la mura mea cu taste...

Rock-paper-scissors sau rock-paper-scissors-lizard-Spock?

I'm beginning to like this thread.
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

Rock-paper-scissors maybe, de rock-paper-scissors-lizard-Spock nu am mai auzit pana acum. Nici nu ma prea mai joc asa ceva... doar in momentele de teribila plictiseala. Anyway, s-a ajuns ca la jocul acesta sa poti adauga ce elemente vrei tu pana la urma, mai ales cand il joci intr-un grup restrans de prieteni cu o imaginatie bogata si chef de ceva nou. Iar asta mai rupe monotonia.

Animezup V8 Fantasy sau Sci-Fi?

Off: rock-paper-scissors-lizard-Spock e in The Big Bang Theory, un serial, si e cea mai grea varianta ever de rock-paper-scissors. 21

On:
R: Sci-Fi. Nu zic ca Fantasy nu ar fi draguta, doar ca e prea girl-ish pentru gusturile mele, are culori calde imbinate frumos, dar tot Sci-Fi ma atrage mai mult. Smile

I: Stanley Kubrick sau Quentin Tarantino?
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

"The more, impatient we are, the more mistakes we'll make" - Kurama

[Imagine: tumblr_mdft2ajCXy1rvbjx3o1_500.gif]

Aleg J-rock-ul. Nu pot zice ca nu imi plac cateva melodii K-pop sau ca atunci cand ascult una-doua amintirile bune incep sa ma navaleasca, dar pur si simplu, eu prefer Japonia si rock-ul ei (rock-ul in general, oricum).
Chiar nu doresc sa zic lucrurile ce nu imi plac la trupele K-pop, fiindca ar izbucni o cearta nedorita pe acest forum.

AnimeKage sau Anime-nolimit?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

AnimeKage, l-am folosit mai des, dar si Anime-nolimit e ok ^_^ Totusi cred ca AnimeKage are o organizare ceva mai buna.

Otaku sau Nijikon?

Nijikon pentru ca pana acum mi-a placut mai mult locatia (desi nu am fost anul trecut la romana-americana)

Skype sau Yahoo mess
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

Skype. Se aude mai bine,arata mai bine,merge mai bine.
Si are cele mai idioate emoticoane din istorie.


club cu bumtzi-bumtzi/club cu metale sau muzica chill?

Nu-mi plac cluburile ?i nici nu le frecventez, dar oricum, aleg club cu metale, c? metale ascult ?i eu.

Film ori carte?
"The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised." - George F. Will

Hmm... grea alegere, deoarece imi plac amandoua. O carte, de exemplu, are mai multe detalii si iti pune imaginatia la treaba, in schimb, un film iti da totul "mura-n gura". Pe de alta parte, atunci cand nu prea ai chef sa-ti folosesti prea mult creierul si imaginatia, cum e cazul meu in dimineata asta(...yeah, acum m-am trezit 21 ), un film e binevenit.
Deci... in momentul de fata aleg... filmul 4

Vara sau iarna? (eu nu ma pot decide xD)
[Imagine: 2h83b7t.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)