Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

I-as spune:
-Asta e....viata..poate mai incolo o sa imi stea bine...le asortez cu altceva10
Asta i-as spune..LOL21..dar poate m-as duce si m-as uita mai bine in oglinda22

Next: Ce ai face daca ai afla ca esti transferat/a la alta scoala?
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

hah, as sari in sus de bucurie xD clasa mea e plina de fraieri si scoala la fel. bine...nu stiu daca in alte scoli e altcumva, dar speranta moare ultima :]] plus ca-mi place sa cunosc oameni noi.

ce-ai face daca ai afla ca maine vai muri?
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

Hm39 Pai m'as uita in calendar sa vada daca e 1 Aprilie 21 Daca nu e , atunci voi scrie niste scriosrui rudelor si prietenilor , le voi trimite , dupa care imi voi spune rugaciunile xD24
Next:ce ai face daca ai vedea o femeie invarsta inotand in costumul Evei ?24)

oh lol. pai nimic, as merge mai departe, nu vreau sa patesc ceva o.o sunt deaszui care sa se ocupe cu nebunii dinastea :]

ce-ai face daca ai afla ca nu exista Dumnezeu? (ma mai pocneste inspiratia :]])
[Imagine: 72802840.png]
Merci Mimi ^^
[Imagine: 28940614.png]
"Imagine all the people
Living life in peace"
[Imagine: Shiny_La_by_SmilingMuffin.gif]
[spoiler]
so cool like
[Imagine: tumblr_lgw3mu5Ho51qatkou.gif]
[/spoiler]

Pur şi simplu aş spune că nu e adevărat şi aş demonstra asta. A văzut cineva vreodată creierul persoanei care spune acest lucru? L-a gustat, mirosit, atins, măcar văzut pentru o secundă? Nu. Înseamnă că avem doar Credinţa. Ah, şi dacă asta nu merge, i-aş da una în gură.

Ce ai face dacă ai fi înconjurată de statui de îngeri ucigaşe? (Adică Weeping Angels.)
[center]
[Imagine: 9e1b76b3f406e0ebe81291714a9cbf16.png] [Imagine: _klaine___courage____by_dizzydota-d35fidf.png] [Imagine: a718a026ecea2d55c0a7cbc345555bee-d38i0rr.gif] [Imagine: supernatural_sixth_season_by_ranger_sarha-d309m66.gif]
[Imagine: tumblr_li50xaW6uJ1qbnfz1.gif]



[/center]

= ))). Hmmm, ador ingerii, dar totusi ucigase ? : - s s. Nu stiu cred ca m-as inspaimanta xDDDDDDD si as visa urat.

Next : Ce'ai face daca ai ramane insarcinata ? 24 [ da stiu, suna hilar, buut 65 ]
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

Ce'ai face daca ai ramane insarcinata ?
Asta este o intrebare grea,dar sincer as incepe sa ma gandesc cum sa fug de acasa la bunici si dupaia o sa ma duc la spital21
Sau imi vai vine mie o idee traznita pe drum24

Next:Ce ai face daca un preot te-ar rapii?(imaginatie debordanta24 )
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Ahh preot 17 inspaimantator la cum au ajuns preotii ,m-as speria foarte tare 17..posibil as lua ce as gasi pe acolo si l-as lovi in cap19 apoi as fugi spre politie, sa il prinda19...si dupa atata munca posibil mi s-ar face foame asa ca as merge acasa sa pap cevaZuppy02
next:ce ai face daca nu ai avea voie sa dormi niciodata?
[Imagine: n3w6eu.jpg]

A: La modul cel mai cinstit, pe sistemul jur cu mana pe buric, cred ca m-as sinucide. Si-asa am probleme cu somnul, dorm putin si prost. N-as putea sa rezist unei vieti fara odihna.


Q: Ce-ai face daca te-ai putea intoarce in timp doar o singura data si sa petreci o singura ora.
[Imagine: autumncopy.png]

"Se spune ca de la viata trebuie mai intai sa iei, apoi sa platesti. Unii au luat fara sa plateasca, in schimb eu am platit fara sa iau nimic."

Ar fi un dar foarte frumos, si in acea ora as schimba foarte multe greseli facute. Si poate ca astazi lucrurile ar sta diferit...

Ce ai face daca ti s-ar oferi sa pleci pe Luna si sa ai un loc de munca si casa?
[Imagine: chibi_6732.gif]
chibi-ul lui Itsumi


[Imagine: 2yum3h1.png]
Love was when i loved you...Now is hate...




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)