Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Mi-as da pantalonii jos.

Ce-ai face in pozitia late (la poker) cu KK iar pe flop mai e un K si doi patrari cand unul a intrat all-in? Fold or Call?!
Do not speak unless you can improve the silence.

Aş face ce-mi vine mai repede în minte.Eu nu ştiu să joc poker :]]

Next: Ce ai face dacă profesoara de franceză ţi-ar da un test din cauza celorlalţi,şi n-ai şti nimic la el? [poveste reală :]] petrecută azi :]] ]
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Umm, pai nu fac franceza, ci germana, dar cred ca as copia de la draga mea colega care le stie pe toate si l-as lua la pumni pe vinovat.

Ce ai face daca sora/fratele tau s-ar indragosti de cel mai bun prieten al tau? (puneti voi la feminin ca mi-e lene)
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

I-as ajuta sa fie impreuna pentru ca stiu ca amandoi imi sunt dragi si cred ca ar face un cuplu dragut. Acum depinde ce fel de persoane sunt fiecare.

Next: Ce ai face daca ai fi plictisit?

As cauta cat mai repede o ocupatie,daca nu gasesc una,ma duc sa dorm.Bine...daca nu mi-e somn ma pun sa invat un alt dans :]]. Cam asta fac eu cand sunt plictisita sau dau drumul la TV sa vad ce porcarii mai dau oamenii astia pe acolo. 4 .__.

Ce ai face daca ai ramane blocata in clasa cu profesorul de matematica?
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Cum ?! In clasa ?! Cu profu' [ eu am profa' ] de mate ?! Cred ca as sari de la etaj ! Sau m-as aseza pe scaun si m-as de cu capu' de banca pana ce ar veni careva sa deschida usa :]] Sau altceva.. m-as omora cu un pix ! [ Just kidding ] Scuze dar sunt cam sadica in ultimul timp :]] Oricum cred ca as face stop cardiac pe loc. M-ar scoate cu targa din scoala nu altceva :]]

Next : Ce ai face daca.. ai ramane inchis/a in scoala peste noapte fara curent doar tu si baiatul/fata pe care il/o placi ? 15 [ Mi-a facut MinHie o idee cu scoala :]] ]

Pai as lua o cafea de la automat, as discuta cu el, as incerca sa aflu cat mai multe despre el. Deh doar am ramas doar noi inchisi acolo si iti dai seama ca si el s-ar plictisii daca nu ar vorbii cu mine. Si cred ca aceasta experienta ne-ar apropia cumva.

Next: Ce ai face daca te-ai trezii cu o vedeta in pat?

Cred ca as face acelasi lucru fie ca ar fie femeie sau barbat..:L'as trezi usor si i'as spune sa nu se sperie..iar dupa aceia..daca este o persoana pe care o admir..probabil ca i'as cere un autograf..dar daca ar fii o persoana celebra pe care nu o suport(ex: Justin Bieber)..l'as da jos din pat ..si dupa acea afara pe usa..4..sunt o persoana mai directa21

Next:Ce ai face daca telefonul ti'ar suna in timpul orei si profesorul/ profesoara l'ar auzi si ar raspunde in locul tau si la telefon ar fi cineva care face farse ?21
[Imagine: 5fcff5ef.gif]

omg!! Chiar azi era sa fiu prinsa de profa ca scriam mesaje in ora. A stat in spatele clasei toata ora ca sa ma supravegheze >.<'
Probabil ca as lasa-o sa vorbeasca.. ba nu.. daca as sti ca raspunde la telefoane daca le aude sunand, i-as face chiar eu o farsa 19 as ruga pe cineva sa ma sune in timpul orei si as lasa-o sa raspunda 21

ce ai face daca te-ai trezi pe Marte?
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

Pai mai intai as cauta sa vad daca nu cunva manelele au invadat si acea lume. Daca nu, atunci cred ca as da un party single... [ ciudat, no? ] Daca as gasi atunci as scoate o mitralieza [ de undeva... ] si as incepe sa ii impusc pe toti, peorma, as accepta premiul nobel pentru asasinare din partea celor de la T.H ce tocmai treceau pe acolo.

Ce ai face daca propia mama ti-ar spune ca nu iti sta bine cu noilea tale haine?
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)