Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

pai am sta de vorba, ne-am spune parerile si am incerca sa ne cunoastem mai bn.
next: Ce ai face daca administratorul animezupului ar abandona site-ul si tu ar trebui sa ii iei locul, desi habar nu ai ce trebuie sa faci?
[Imagine: 66407010.jpg]


Aș învăța ce ar trebui să fac, ofc. Ce altceva aș putea face ? Oricum, ți - am spus , aș învăța ce trebuie să fac și , poate, aș ruga pe cineva să mă ajute.

Ce ai face dacă era cât pe ce să te calce un tramvai ? ( true story 21 )
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



M-as speria cu siguranta 2 Adica un tranvai ? Mai am multe de facut in viata 21

Ce ai face daca ar trebui sa alegi intre iubit si cea mai buna prietena ? Cea ai alege si de ce ?

Depinde in cat de avansata este relatia cu iubitul meu. Sau i-as pune la incercare.. Fiecare trebuie sa inteleaga ca trebuie sa am timp si pt unul si pt altul. Daca se afla ei 2 intr-o disputa as incerca sa fiu arbitru, sa gandesc la rece situatia si sa vad cine are dreptate. Oricum, alegerea nu e asa usoara pentru nimeni.

Next: Ce ai face daca ai avea de invatat pentru maine, e deja 8 seara si nu ai invatat nimic? O.O

Eu învăţ după-amiază 10 deci aş scrie dimineaţa. Sau nu aş scrie deloc.

Next : Ce ai face dacă ai şti că mai ai o săptămână de trăit?
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Mi-as cere scuze fata de persoanele cu care m-am purtat urat, cu siguranta as face bungee-jumping, si in ultimul rand as manca o Milka cu alune ^_^


Ce ai face daca maine ar fi din nou vara?

As experimenta tot ce am experimentat vara care tocmai a trecut. De ce? Pentru ca acum sunt constienta de erorile pe care le-am facut atunci si pot indrepta unele lucruri. Plus, as incerca sa traiesc vacanta mai intens decat am facut-o, m-as duce cu fostul prieten la mare si as avea mai multa grija de relatiile mele cu prietenii care s-au cam stricat...

Ce ai face daca ai fuma si ai tai te-ar prinde cu tigara in mana?

As inghiti tigara cu totul sau probabil i-as spune ca i-o tin unei prietene :]] Sau daca nu.. as spune ca am gasit-o pe jos si vroiam sa o sting ca sa nu izbucneasca vreun incendiu :]] =]] Daca nu ar merge nici una.. as luao la fuga mancand pamantul si probabil parintii dupa mine cu toporu' :]] Oricum.. as face eu ceva. :]]
Next : Ce ai face daca.. scoala ta ar lua foc ? XD [ vise.. doar vise >.< ]

Aș începe să râd. Desigur, aș fi fericit, dar aș râde până aș muri, crezând că totul este doar un vis din ăla frumos. Oricum, cred că aș da o petrecere uriașă fiindcă a ars școala. Totuși, nu-mi fac speranțe că e doar un vis xD.

Ce ai face dacă ai putea să-l cunoști pe prozatorul/poetul tău preferat ?
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Daca ar fi sa intalnesc aceasta persoana, as incerca sa stau cu el cat mai mult de vorba, sa gasesc un subiect interesant de discutie din care am ce invata.

Ce ai face daca ar incepe dintr-o data fiecare fata/baiat sa se dea la tine fara vreun motiv anume?




Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)