Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

(01-09-2010, 09:04 PM)xpt1 A scris: I-asi spune sa imi dea toti banii ei, ca sa nu mai fie tentata sa cumpere detoate, de mancare...
Ce-ai face daca ti s-ar da sa alegi intre frumusete si putere si desteptatiune si bani?
M-am referit la altceva...
frumusete si putere in coltul stang, iar in cel drept, desteptaciune si bani...
ma rog...
Nu ai spus next-ul, asa ca...

Eu l-as casuta pe Dumnezeu... cu putin noroc, m-ar ajuta sa ma intorc...
Next: Ce-ai face daca ai avea puterea de a creea orice UN LUCRU, cu dimensiunile pana in 1x1x1m (1 metru cub) (nu 0.5x1x1.3, daca va ganditri la asta), pe zi (adica la 24h)?

ok...
sa vedem as incerca sa ma obijnuiesc.

next: Ce ai face daca ai pierde 1000 de lei?

Din aia vechi? nimic...din astia noi...pai daca am avut 1000 de lei de pierdut...inseamna ca de unde i-am luat pe aia mai sunt si altii...deci nu ar fi prea mare panica 21

Next:
Ce ai face daca parintii tai ar adopta un alt copil?

As lesina apoi m-as trezi, as tipa, as lesina la loc si tot asa cam de vreo 10 ori pana cand cred ca as zice:
-Sa nu te atingi de lucrurile mele, de Bill[motanelu` meu,si da stiu ca e un nume stupid], de Rubi[catelul meu 21] sau de tot ce e al meu xD

next:ce ai face daca ai vedea pe strada un grup de batausi ce lovesc un catel?

- Ohh boy .. oamenii buni ce va facut acest biet catelus ? >.<
Asta probabil ar fi replica mea ca nu i-as lasa sa mai zica ceva ca BOOF ! Cate un pumn in cap ! Auzi la ei! De ce sa bata un biet catelus ?! * ador catelusii si cine se ia de ei va fi vai de pielea lui * ..
Next : Ce ai face daca .. ai vedea un catelus in varful unui zgarie nori dansand pe melodia lui Shakira - Waka Waka ? XD [ mi-ati bagat cateii in cap :]] parca vad ca la noapte o sa am un asemenea vis]

Cred ca mi-as face crunce... Apoi as incepe sa plang ca el danseaza mai bine ca mine 2
Ce-ai face daca peste noapte ai deveni un fruct?21) Da deci foamea imi domina gandurile.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Depinde ce fruct,daca as deveni capsuna,m-as duce la Lynn acasa XDDDDD Daca altceva, nu stiu,poate as incerca sa ma mananc singura? OwO
Next:
Ce ai face daca ai ramane fara apa potabila?
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



Pai. . cred ca as incerca sa supravietuiesc cu suc ?! = ))))).

Next : Ce ai face daca scoala nu ar mai incepe niciodata : x ?
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

As fi destul de lipsita de prieteni, deoarece scoala te ajuta sa comunici sa stii multe lucruri si etc. Sa iti faci prieteni si sa cunosti oamenii. Chiar daca mi'ar placea la inceput, nu ar mai fi la fel fara scoala.

Nextul: Ce ai face daca ar trebui sa stai intr'o pestera?

Nu stiu,as incerca sa ma adaptez?OwO Sau poate as incerca sa scap si sa ajung intr-un loc populat de oameni xD
Next:
Ce ai face daca te-ai intalni cu un membru zup la mall?
(sa zicem ca are poza la pozele membrilor si stii ca e membru zup xD)
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski






Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)