Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Mi-as da foc.

Ce-ai face daca... ti-as da foc?(!)
Oh, beauty is a beguiling call to death and i'm addicted to the sweet pitch of its siren.That that starts sweet ends bitter, and that which starts bitter ends sweet.That is why you and i love the drugs... now please, pass me a light.

Vin la tine si te iau in brate...asa o sa iei si tu foc.

Ce ai face daca a doua zi te-ai trezi intr-un corp care nu este al tau?
[Imagine: misterios.png]

M-as speria, dar daca ar fi mai frumos decat al meu(si tot fata) mi-ar place 21

Ce ai face daca ti-ai pierde toate talentele?5
I'm gonna pick up the pieces and build a Lego house... :cheer:

Mi`as gasi altele 21 Sau poate as ramane intr-un colt analizand situatia pana imi gasesc altceva de facut decat sa-mi plang de mila ._."

Ce ai face daca cineva ti-ar fura telefonul la scoala?
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



Pey as incerca sa il gasesc pe cel care mi l-a luat. Daca nu reusesc nu fac caz. Pot sa imi cumpar altul Smile

Ce ai face daca ar trebui sa porti ochelari toata viata?
I'm gonna pick up the pieces and build a Lego house... :cheer:

Am purtat de la 3 la 4 ani si credeti-ma nu stiam cum sa scap de ei dar acum am vazut la unele fete niste ochelari mai moderni ca sa spun asa, cu o rama spre dreptunghi si le statea chiar bine deci nu cred ca m-as bucura nici intrista!
Next: Ce ai face daca ti-ai pierde animalul de comapanie mult iubit si dupa cateva zile de la incident ai afla ca este la cel mai mare dusman al tau si ti-ar cere sa faci ceva ce nu doreai nici o data sa faci, in schimbul animalului.
Just the
way you know me..

Cred ca as lasa animalul in voia sorti, iar eu as pleca linistita.
Ce ai face daca o limuzina ar da peste tine in timp ce treci strada? Sa mentionez ca cel care conducea limuzina era cel/cea la care visezi sa fi cu el/ea. (lipsa de imaginatie)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Ce ai face daca o limuzina ar da peste tine in timp ce treci strada? Sa mentionez ca cel care conducea limuzina era cel/cea la care visezi sa fi cu el/ea.

Oh'.Sincer primul lucru pe care l-as face arfii sa ma intreb ce Dumnezeu cauta acel tip al visurilor mele(dupa cum spui) intr-o limuzina.Apoi m-as holba minute in sir la el dupa care iar m-as intreba ce cauta acolo.Dupa ce realizez ca acel lucru chiar s-a intamplat si mi-as revenii,as simtii desigur durerea si as incepea sa tip.Si apoi daca va fii ca'n poveste, na...Smile

Next:Ce-ai face daca ai naufragia pe o insula,inconjurat/a de canibali infometati,care deja ti-au pregatit focul?
[Imagine: 15s6jdk.jpg]
~However long the night, the dawn will break.~

Mi-as face cruce. Si poate as incerca sa negociez cu ei... sau si mai simplu ma omor inainte sa ma mance4
Ce-ai face daca un roker nebun ar spune ca esti o fufa? (nu am inspiratie, ma parasit20 )
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Nu mi-ar pasa.Nu cunosc asemenea specimene,deci nu are cum sa ma cunoasca.
Next:
Ce ai face daca o tipa grasa ti-ar cere sa o ajuti sa slabeasca?(Ori daca esti mai plinut/a intrebarea se schimba in "Ce ai face daca o tipa slaba ti-ar cere sa o ajuti sa se ingrase)
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski






Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)