Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce-ai face daca ?

Prima data i`as spune sa`mi dea drumul.Pe urma i`as spune ca in viata mea nu am violat pe nimeni si nimic.Si apoi cred ca m`as culca inapoi.

Ce`ai face daca i`ai vedea pe...Elena Basescu si...Bote facand sex la tine in pat?? -_-" m`am culcat la 5.atat pot sa fac.

Ce`ai face daca i`ai vedea pe...Elena Basescu si...Bote facand sex la tine in pat??

Dumnezeule!Ce as putea face?!?!Cred ca primu' lucru pe care l-as face ar fii sa iau din congelator cateva cuburi de gheata,le-as ciopli putin pana ia forma unei sulite dupa care as arunca cu ele in protagonisti.S-ar uita urat la mine pentru ca i-am deranjat da asta nu ma va oprii sa mai arunc si cu niste cutite pana ce o sa zdrobesc celebritatile astea pe care nu le pot suporta!HUH!Imaginatia mea a lua-o putin razna!

Next:Ce ai face daca te-ai trezii intr-o camera unde sunt atarnate cadavre,iar in spatele tau se afla ucigasul nebun ce a bagat spaima in toata populatia Terrei?
[Imagine: 15s6jdk.jpg]
~However long the night, the dawn will break.~

uuuu,buna intrebare.Cred ca as incepe sa rad ca o isterica si l-as lega fedeles,torturandu-l. 0.0(heh,macar scap lumea de un ucigas si nebun,daca mai exista cineva in viata)Dupa ce a murit analizez daunele si ies din camera cautand pe cineva.Daca gasesc un supravietuitorZuppy03

Next:ce ai face daca ar venii un hot si ti-ar fura toate lucrurile la care tii?Zuppy06
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

As cauta faptasul pana l-as gasii , chiar si cu implicarea politiei . Iar cand l-as gasii l-as infunda in puscarie , si i-as cere toate lucrurile inapoi , unul cate unul , iar daca nu mi le da i-as da un pumn in fata si as fugi . xDDDDDD

Next: Ce-ai face daca parintii tai ar afla ca te intalnesti cu un tip pe ascuns , care este cu 3 ani mai mare decat tine , si nu sunt de acord ? ( mi se intampla mie TT.TT )
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]

hmm...nu mi-ar păsa de ceea ce spun părinţi mei aşa că aş continua 4
Ce ai face dacă ai afla că eşti adoptat?

... Cred ca as incepe prin a casca niste ochi imensi, dupa aceea sa intreb pe toate cunostintele daca e adevarat.. iar daca raspunsul este da as incepe sa urlu si sa plang ca dementa =_=.. da stiu.. reactia e cam banala..

Next: Ce ai face daca intr-o seara ai sta in fata calculatorului si cand te intorci sa mergi in pat, vezi in spatele tau o fantomaa! 19 [ stiu.. e cam.. plictisitoare dar e dimineata.. m-am trezit in vacanta la ora 7.. 37 ]

hmm,buna intrebareZuppy03
Pai i-asi spune buna.Daca m-ar ataca,atunci mi-asi lua,umm ceva ca sa ma apar,daca ar incerca posedarea,atunci fug.Dar daca este prietenoasa,o invit la o portie zdravana de yaoi cu ceai,dragut ^_^

Next:ce-ai face daca ai fi...peste?24(ora de somn la mine)
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Peste..? 21 Mie una nu prea imi place pestele.. Dar totusi.. cred ca as inota mult.. dar cred ca in primul rand as invata cum sa ma feresc de rechini.. sa nu ma manance careva.. iar dupa aceea as colinda tot oceanul/marea ca sa vad daca exista sirene 24 [ da stiu.. suna stupid ] ..

Next: Ce ai face daca .. te-ai trezi intr-o dimineata in picioare pe sarma, cu o multime de oameni in jurul tau.. iar colegii tai cu telefoanele in mana facandu-ti pozee? 21

Cred ca as incepe sa fug de la locul cu pricina si m-as baricada in casa pentru urmatoarele luni71
Next: ce ai face daca ai visa ( si tu nu ai sti asta), si ai vedea pe toti prieteni tai barfindu-te si spunand tot felul de chesti urate care nu cred ca ti le-ai fi imaginat sa iasa vreodata din gura lor 15Smile.
Just the
way you know me..

Pai.. asi incepe sa ma smiorcai acolo.. dupa aceea asi merge la ei, dandu-le cate o bataie zdravana fiecaruia, dupa care le-as da jos pantalonii si dai cu niste poze pe tel.. ! .. dupa aia le`as baga pe comp` si direct pe youtube.. 19 .. cred .. si daca m-as trezi i`as multumi lui Dumnezeu ca a fost doar un vis..
Next: Ce ai face daca ai fi la scoala, in timpul pauzei si ar veni la tine un tip de a VII-a [ tu esti a V-a ] .. si iti cere ID tau pentru un coleg, caruia ii place de tine si vrea sa fie cu tine [ intamplat.. am frant o inima.. in ziua aceea nu aveam mila..! XD ]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)