Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca ai trai in lumea din ultimul anime urm?rit?

#1
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]

#2
Well, ultimul anime urmarit a fost Watamote, so fara puteri supernaturale and stuff. As fi tot eu. Imi este putin mila de Kuroki, dar mi se pare foarte simpatica, chiar daca e cam ciudatica. Poate as incerca sa ma imprietenesc cu ea, ar avea nevoie de un prieten baiat si oricum avem cam acelasi stil de viata (meh~). Cred ca ne-am intelege...asta daca s-ar incumeta vreunul sa inceapa o conversatie xD Daca nu doar asa, keeping eachother company while doing our own stuff. She needs some friendly hugs ~

#3

#4

#5
Ultimul anime pe care l-am vazut, daca tin minte bine, a fost Okane ga nai, deci ce as putea face inafara de a admira privelistea *sau mai bine zis 'holba' 21* ?
[Imagine: oh0j9c.gif]

#6
M-as sinucide. Nu tin minte exact ultimul anime pe care l-am vazut dar pot garanta ca a fost penibil. Oricum nu exista anime care sa fie mai interesant decat viata pe care o am.
"You got no business questioning a thang"

#7

#8
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#9
Ultimul anime urmarit este Hetalia si probabil ca primul lucru pe care l-as face ar fi sa ajut Romania sa invadeze Ungaria pentru a o anexa 21, dupa care am dezvolta un plan pentru cucerirea intregii Europei si intemeierea unui imperiu care va purta numele de Dacia ^_^.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#10
Brr...
Tocmai am terminat Attack on Titan si perspectiva nu ma incanta.Iubesc animeul (si manga),dar ma tem ca nu-i de mine.Sa fiu sincera mie toti titanii aia imi par ca au mutre de violatori sau perversi.
Ce as face?Hmm...pai dupa ce as realiza ca plansul de mila in acea situatie e chiar mai inutil decat intinsul de dimineata ca sa cresti(o sa raman la 1.56 toata viata T^T) probabil as vrea sa lupt.De ce?
Pai pe langa faptul ca n-as suporta ignorantii aia de preoti tradatori,daca eu as fi acolo si familia mea ar fi probabil acolo asa ca n-as vrea ca ei sa fie vr-o data amenintati de titani(plus ca cineva ar trebui sa aiba grija de idiotu' de vara-miu care mai mult ca sigur s-ar inrola).
Totusi as spera sa nu fiu sub comanda lui Levi(la cat de dezordonata sunt ,tipul ala m-ar ucide inaintea titanilor).
Probabil m-as intelege bine cu Hanji(singura persoana mai ciudata ca mine) asa ca as sta pe langa ea .
Sau cealalta optiune ar fi sa-mi caut o Mikasa de sex masculin si m-am rezolvat.
^^....



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Actualul, ultimul si viitorul anime Coyote Stark 81 51.872 08-04-2015, 01:54 AM
Ultimul răspuns: Romania
  Breakout Anime News: Nihonomaru anime&manga Database! ellymate 0 5.232 15-09-2013, 01:34 PM
Ultimul răspuns: ellymate


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)