Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca... 2

As accepta, in fond, chiar n-am mai avut multe batai in ultimul timp :]].

Ce ai face daca Sasuke te-ar hipnotiza cu sharinganul lui? [Lipsa de inspiratie xD]
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

N`o sa reuseasca!

Ce ai face daca Itachi ar incerca sa te ucida?

L-as ucide eu pe el....lin si dureros 19.

Ce ai face daca Sasori te-ar transforma intr-o papusa de-a lui?
" Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata. Fie ca urasc, fie ca iubesc, stiu clar de ce... "


Suntem diferiti atunci cand avem pe cineva care ne iubeste pentru ca... acestia ne ofera sute de motive de a trai.

Vaiii, sper sa aiba grija de mine si sa fiu papusa lui preferata 21 Nu as face nimic, mi- as accepta soarta 71

Ce ai face daca Zetsu te- ar saruta? [24]

Cu sigureanta nu as fi cea mai fericita dupa pamantul asta si as incerca sa arunc in el cu tot ce-mi pica in mana xD

Ce ai face daca l-ai vedea pe Kisame spionandu-te la... uhh... sa zicem, in timpul unui test? 24


Paii , cel mai probabil l-as ruga sa-mi sopteasca :]] . Soper ca Kisame stie matematica . Doamne ajuta . Am incredere in el .

Next : Ce-ai face daca Kakashi ar fii noul tau profesor de matematica ? [ Asta ar fii interesant 21 ]
[Imagine: pleasestaybymyside.jpg]
Thank you, Valkyrja . -smiles-

Noul profesor de matematica? O_O Wow, cul, m-as duce la el la meditatie si serios, as accepta si de doua ori pe zi 21 ( ma refeream la meditatie 10 )

Next: Ce ai face daca le-ai vedea pe Ino,Sakura,Tenten si Hinata inecandu-se in mare?

deoarece nu stiu sa inot,m-as dulce imediat la un salvamar.. si dupa ce le salveaza as face poze cu ele 21)

Next: Ce ai face daca cainele lui Kiba te-ar musca de mana?4

Ce ai face daca cainele lui Kiba te-ar musca de mana?

I-as spune: "Iesi drecu', potaie! Nu stii ca s-au scumpit medicamentele? N-am bani de antirabic!"
2424


Next: Ce ai face daca Chouji ar sari pe tine spunand "Iubireeeeee!!" ? 24
[Imagine: Lawliet.gif]

Cioco mania :pls: ^_^

Cred ca m-as face pizza... Si as avea o expresie "fugi sau te omor cu mana mea!"

Ce ai face daca Hinata ti-ar spune ca esti o baka apoi i-ar iesi o codita si cornite rosii si si-ar lua zborul?
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca....? ^Light~In~The~Dark^ 4 3.556 29-12-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Ana
  â—„Ce ai face daca ai fi in corpul altui om?â—„ Himisoara. 1 1.875 22-03-2010, 09:43 AM
Ultimul răspuns: Flash
  ce ati face daca ati avea personajele din naruto in fata voastra? Ryuu 1 2.791 09-11-2008, 10:57 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Ce a-ti face daca a-ti deveni zeu/zeita? Magica Bloom 3 3.698 06-10-2007, 02:58 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)