Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

Cred că aş mirată pentru 3 secunde şi imediat aş lua perdeaua de la duş, m-aş înfăşura în ea şi aş închide uşa de la duş strigând " Ieşi, extraterestru pervers! "

Next : Ce ai face dacă Elizabeth ţi-ar declara dragostea?
Slipping through the cracks of a dark eternity
With nothing but my pain and the paralyzing agony
[Imagine: 6iseio.png]

Hm, aş zâmbi prima dată. Apoi m-aş holba la ea şi aş clătina din cap, începând să-i explic de ce între noi nu va merge vreodată. *laughs*

Next: Ce ai face dacă l-ai vedea pe Sebastian la fereastra ta?
[Imagine: tumblr_lvu3z0OC361qkx1cbo1_500_large.gif]
The Mad Hatter: Have I gone mad?Alice: I'm afraid so. You're entirely bonkers. But I'll tell you a secret. All the best people are.


As muri de fericita sa-l vad la fereastra. L-as invita in casa si l-as servi cu ceva ca de nu e frumos sa tii oaspetii afara.
Ce ai face daca Ciel te-ar invita la nunta lui cu Elizabeth?
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

NANI ?!?!?!
L-as sinucide cu mainile mele si apoi as sinucide-o si pe ea [sau invers] !!!!!!

Next: Ce ai face daca Grell ti-ar declara dragostea lui ? [eu una asa sari in sus si i-as spune ca vreau *beep si*beep si apoi *beep si dupaia mai mult din *beep si *beep, *beep si *beep foarteee mult (ca sa fie clara situatia )]
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

L-as privi in ochi, si l-as lua in brate ( teatral totul) dupa care, zambindu-i compatimitor i-as spune:
- I love you too, but we should probably see other people, though! .
Cum sunt o buna actrita ( si modesta) m-ar crede iar eu as face pasi sa il caut pe Sebastian incercand sa ma tin departe de dementul cu drujba o.O.

Next: Ce ai face daca tipa aia cu ochelari care e indragostita de Sebastian ( sincer nu pot sa-mi aduc aminte cum o cheama ) ar deveni paranoica si ar incepe sa te hartuiasca crezand ca vrei sa ii furi iubitelul? -.-.

~
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Pai.... as merge la ceai pentru ca mi-e tare simpatic, dar nu as putea forma o alianta impotriva lui Alois... O fi el un idiot rasfatat, dar e asa de draguuut incat as vrea ce am mentionat mai sus *evil smile* si apoi..... naiba stie....
Next: Ce ai face daca Sebas-chan ti-ar darui o caseta in care....... e ceva yaoi cu el si Ciel?? *I'm such a perv*
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

~
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Pff..... Mai bine l-as invita eu sa filmam impreuna o scena hentai decat sa ma oftic vazandu-l cu Sebas-chan... Ca doar am metoda mea sa il conving sa zica "da" *evil smile*

Next: Ce ai face daca ce am zis eu s-ar intampla? [e vorba de Grell-chan, so... is si eu curioasa]
Feel The Way
[Imagine: Nyu.gif]
And Do It
[Imagine: member5-1.png]
MyAnimeList | DeviantArt | Drawings|| Blog

~
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)