Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

Hmm Sebby rau! Bad Boy! I'm jealous 21
Pai depinde.
1. I-as lasa inpace sa termine sarutul iar dupa sa ne luam la bataie [no way]
2. :hahaha: sa il dau pe Sebby la o parte, si sa ma sarut eu cu Grell 5
Zuppy03 cred ca aleg varianta 2, iar dupa putina bataita pentru Sebastian ca.. ca.. il saruta pe Grell 33

Next: Ce ai face daca te-ai intalnii cu Sebastian la Diverta, el citind o carte? [daca nu stii ce e Diverta, search pe google]
HOT. SEXY. and POWERFUL.

M-as preface ca stiu ce e cu cartea aia si m-as baga cu el in seama pe baza subiectului si dupaia cine stie...65 19

Next: Ce ai face daca Alois Trancy ti-ar cere sa porti booty-shorts cu el? 15
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

I-aş spune..."Sigur, sigur. Dar cât timp ?" Şi aş zâmbi finuţ, ştiind că arât ză perfect în aşa ceva [ cred : )) ]

Next: Ce-ai afce dacă Alois te-ar invita în oraş ? 15
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







Hmm probabil as accepta invitatia sa in oras dar singura problema cred ca ar fi diferenta de varsta probabil pentru ca ar trebuii sa le explic parintilor cum persoana cu care am iesit in oras este cu cativa ani mai tanar ca mine nu cu multi dar in rest ar fi in regula

Next: Ce ai face daca Grell ar veni la tine la scoala ca si noul tau profesor de sport?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

As IUBI sportul.Ceea ce sincer nu se intampla acum.
Ce ai face daca ai fi invitat/a la petrecerea de aniversare a lui Ciel?
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



-Hmm mai nimic ,as merge la petrecere dar inainte de toate ia-s lua si un cadou ,ca nu este frumos sa mergii cu mana goala la aniversarea cuiva
Next:
-Ce ai face daca Sebastian ar venii la tine in sala de clasa ,la ora de mate si tear saruta?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

Ce ai face daca Sebastian ar venii la tine in sala de clasa ,la ora de mate si tear saruta?
Zuppy03Zuppy03Zuppy03
WTF?! OMG ... sa ma potolesc putin...
Eu in ora de mate plictisita, uitandu-ma pe geam... si sa vad cum vine Sebastian din senin sa ma sarute. Cred ca as fii cuprinsa de emotii, si m-as inrosii, iar dupa, ii spun lu' profu' daca ma invoieste ca am putina treaba 65 b-).

Next: Ce ai face daca ... Grell ar fi salvamarul la o piscina? 15 [lipsa de idei]
HOT. SEXY. and POWERFUL.

-Huh pai mai nici deoarece stiuu sa inot ,si nu ar fii bine sa ma prefac domnisoara la anaghie doar pentru a fii salvat ,dar cred ca mas holba la el
Next:
Ce ai face daca Alois ar veni la tine imbracat in iepure ar sarii pe masa si tiar zice:-Heyy draga tocmai ti-a sosit cadoul (cadoul fiind el)?
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

M-aş holba la el, în acelaşi timp roşiind puternic în obraji. Apooi cred că aş începe să râd şi să spun ca am înnebunit cu siguranţă dacă îl văd pe Alois îmbrăcat aşa : )) .

Next: Ce-ai face dacă l-ai vedea pe Ciel stând picior peste picior pe catedră, şi dictând o lecţie de engleză ? [ când ai intra în clasă ]
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







As chicoti putin, mi-as cere scuze si as spune: "Cred ca am gresit clasa"?"

Ce ai face daca Grell- chan ar intra peste tine cand faci dus? (dedicatie pentru Grella^^)
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)