Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca?

M-aş duce cu el şi l-aş spune să plătească tot : )) În orice caz, cred că m-aş distra cu Grell şi ne-am plimba prin Paris ca doi îndrăgostiţi şi apoi am face poze lângă turnul Eiffel. 105

Next: Ce ai face dacă Sebastian ţi-ar spune că eşti a lui când te-ar vedea cu Ciel şi...ăăh, s-ar certa cu Ciel din cauza ta ? 5
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







Zuppy04 Nu mersi. Eu ii vreau pe aia doi impreuna, nu sa se certe unul cu altul pentru mine, d'oh. I-as lua deoparte pe fiecare si le-as spune placerea mea vinovata: ei doi impreuna.
Poate atunci nu i-ar mai arde lui Sebas-chan de cearta si s-ar concentra pe Ciel. Adica, sa se concentreze, nu gluma. Intr-un fel anume. In acel fel. Anume.

Next: Ce ai face daca Hannah te-ar provoca la un duel?
[Imagine: ak8THBQ.png]


Aş ruga-o frumos să mă ierte, dar nu mă bag. Nu, lasă, lasă *laughs*. Vreau să rămân în formă. Erm, cred că atunci aş sfârşi într-un mod ciudat, sau poate-ar fi drăguţă şi m-ar înţelege.

Next: Ce ai face dacă Grell s-ar da la tine ? : ))
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







OMG.. i-as raspunde la toate gesturile lui! Ahh doamne de s-ar intampla asa ceva..
De ce nu exista? Ma rog.. aberez destul. 29
____________________________________________

Next: Ce ai face daca Sebastian s-ar da la tine? [lipsa de idei]
HOT. SEXY. and POWERFUL.

L-as intreba daca ma ia de fraiera. 21

Q: Ce ai face daca Alois ar dori sa te adopte? o.o
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

O.O As zice 'Nu' si am merge la mama O.O

Next: Ce-ai face daca Ciel ar spune ca te doreste?
:dead: Nu voi uita sa mor cum nu uit sa traiesc :dead:
[Imagine: nn8g3s.jpg]

Pustiu' asta mi-e antipatic pana in maduva oaselor X_X Sa ma doareasca pana n'o mai putea : ))

Ce ai face daca Grell ar spune ca vrea sa fie cu tine? 15
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

I-aş spune " Ce drăăăguuuţ !" , apoi aş începe să râd ca idioata *laughs* . Cred că m-aş holba la el, şi poate aş ridica din umeri, bucurându-mă.

Next: Ce ai face dacă Ciel ar vrea să fiţi ză best friends ?
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







Aş accepta imediat, dar nu înainte să fac o faţă tâmpă şi să mă uit chiorâş la el. Deşi, după momentul uşor penibil, i-aş spune că aş vrea să fim best friends and.. that's all.

next : Ce ai face dacă, accidental, ai viziona o scenă yaoi între Ciel şi Sebastian ? 15
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



Accidental ? : )) Ehm. Nici nu vrei să ştii. M- aş holba la ei ceva timp, poate mi-aş face şi floricele, apoi le-aş zice că sunt sexy împreună. -.-"

next: Ce ai face dacă - aşa , din greşeală - l-ai vedea pe Sebastian sărutându-l pe Grell ? : >
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.










Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)