Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

As ramane perplex:?? Adica el care era increzut si nu o baga pe sakura in seama nici macar un pic... Si le-as ura casa de piatra:bv: Next:Ce ai face daca Madara-kun ti-ar bate la usa si cand ai deschide sa il vezi: cu o punga de popcorn si o casca pe care sa fi improvizat 2 suporturi de cola zicand: You are ready for "the best horror night"?:ha:
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

-Pai las pofti inauntru,atat timp cat este vorba doar sa ne uitam la film de groaza
Next:Ce ai face daca itachi ar veni la tine la scoala si sar apropia de tine si tiar ridica barbia si tear saruta(de fata cu profesorii si colegii tai)
[Imagine: WhyImsuposedtokeepmyheaddown3.png]
[Imagine: 5860362.png][Imagine: 5860357.png]

Cred ca as lesina pur si simplu sau cel putin m-as inrosi si i-as raspunde sarutului =p~
Apoi l-as lua in brate si as fugi21 sa vad daca vine dupa mine, cat despre colegii mei le-as face in oftica fetelor ca l-am sarutat pe cel mai dulce baiat 2124
Next: Ce ai face daca ai intra in Akatsuki si Pain ti-ar zice ca trebuie sa iti faca initierea... cu tutu roz, monociclu, nas roz de clovn si bataie cu frisca adica pe tine te-ar lovi cu frisca 21 [scz lipsa de inspiratie 46]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



As fugi mancand pamantu 24 So wtf? Aia ar mai fi organizatie demna de respectat cu initieri copilaroase? Ducasa


Cfd dk te'ai trezi cu Dei in pat?105
[Imagine: EnvYQ.png]

Nu stiu. M-asi speria atat de tare incat asi fugi pe usa impiedicandu-ma de ceva caer se gaseste in fata mea. Sincera sa fiu nu cred ca asi face mare lucru, normal ca m-asi speria dar nici infart n-asi face din aceasta cauza. Sunt o fire puternica si foarte hotarata, dupa ce fug ma intorc sa-l bat cu ciomagul. Si o sa-l bat atat de rau de o sa intre in spital.
Next: Ce ai face daca la ziua ta ar iesi din tort Naruto?

As ridica o spranceana si as inecepe sa rad de el, facandu-l gay *laughs* . Poaaate ca apoi i-as multumi pentru/.....stupida surpriza care mi-a facut-o 21

Next : Ce-ai face daca Sasuke ti-ar spune ca esti fratele/sora lui pierduta acuuuum multi ani intr-un incendiu de care nimeni n-a aflat ?
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

Probabil as ramane socata.Adik wtf? Eu stiu ca am doar un frate 24

Cfd s'ar indragosti de tine Lee?
[Imagine: EnvYQ.png]

Neeeh, neeeh, neeeh...I-as da una peste fata 21 apoooi....i-as arata usa, sau ce-o fi, zicandu-i sa plece, ca mie nu-mi place de el, ce sa mai spun de indragostita 21

Next : Ce ai face daca Itachi te-ar vrea ? 15 [ you know in ce fel 15 ]
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]

ohh...Itachi...yum..dar totusi ...e prea "dracusor" pt. mine....si totusi 21 wtf? sa vina un dulce ca el la mine ? in fine...cred ca as accepta ..numai in ciuda altora 21
Next : Ce ai face daca Tsunade ti-ar propune sa iesiti la o intalnire ?
[Imagine: 4sb4lf.jpg]

"Love is always patient and kind. It is never jealous. Love is never boastful or conceited. It is never rude or selfish. It does not take offense and is not resentful." ♥♥

Eu : Wtf, women ? O.O" Nu esti bunaaaa la caaap -.-" Nu vreau, pleaca, pa`pa, pleaca o data am spus ! :]] Mda, ceva de genu`

Next : Ce ai face daca Orochimaru ar vrea sa fi sotu`/sotia lui ? 21)
[Imagine: gambar-emo.jpg]
Enough for me ...

The past is history.
The future is a mystery.
And the time we have now is a gift, that's why we call it "the present."



He`s cute <3 !
[Imagine: weeping_face_by_mental_remix.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.466 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)