Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

In acest moment ascult L'ame Immortelle - Fallen angel . Melodia ... pur si simplu o ador , o ascult de cateva zile si nu ma satur .
Vocea solistei este foarte buna si versurile sunt foarte emotionante x: si mi se inmoaie inima cand o ascult .
Oricum este o melodie mai lenta , e pe gustul meu . Cum am mai spus , versurile sunt extraordinare , exprima si dragoste dar si o oarecare agonie , este o placere sa o ascult .
I so love it :3 .

Eu acum ascult Christina Aguilera feat Lil Kim ~ Can't hold us down.
Se poate zice că am un fel de pasiune pentru Christina. Mereu mi-a plăcut şi îi ador majoritatea melodiilor. De fapt, toate melodiile pe care le ştiu eu de la ea îmi plac. Are o voce foarte drăguţă 105 and her songs are so cool. Fiecare melodie transmite câte un mesaj special * laughs * or is my imagination? Anyhow, preferata mea este ' Fighter ' şi aceasta pe care o ascult acum [ can't hold us down ] e una din melodiile care m-au cucerit de la ea. Şi are şi un videoclip tare fain <3

Ascult Electropop - Jupiter rising.
Are versuri sweet.
Cute song ...
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















Linkin Park - Breaking the habit
Imi plac mult versurile si sunt catate excelent dupa parerea mea, de aceea o ascukt eu acum. Plus ca Linkin Park au unele melodii foarte bune, printre care se aceasta, inceputul este unul din partile mele preferate a acestei melodi. Si tot asa ...
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Rihanna Roussian Roulette
Mda, am înnebunit cu melodia asta. Am ascultat-o la telefon într-una în această săptămână. Versurile mi se par pur şi simplu geniale. Înainte, când a apărut prima dată această melodie, mi se părea banală. Naşpa. În fine, fără pic de atracţie = )) nu îmi plăcea de nicio culoare, începutul îl uram. Mi se părea un ... dunno , un cântec tare nereuşit.
Însă de cum am ascultat-o de mai multe ori, m-am îndrăgostit de ea. Rihanna are o voce atât de drăguţă şi versurile acestei melodii sunt chiar frumoase. Spre exemplu atunci când zice : that he's here, it means he is never lost .
Oh Doh cât ador partea aceea, mă face să tremur. Şi videoclipul oficial al melodiei este genial. Pur şi simplu nu mă pot sătura de această melodie. Şi atunci când spune cu atâta suflet : pull the trigger. <^ my heart really beats faster. O melodie reuşită X:

Well ...

Zebrahead - with legs like that

Well, maybe nu este o melodie foarte cunoscuta but mi se pare ca este destul de draguta si are versurile ok.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















H.I.M - heartkiller
ador piesa asta plus ca VV e un solist super tare
O ascult de ceva timp incoace si nu ma pot satura de ea.

http://www.youtube.com/watch?v=88SP2Gxsew8&feature=fvst
-

De ceva vreme tot ascult Muse - Sing for absolution chiar si acum .
Pur si simplu este o melodie geniala , o ador . Ii ador pe cei de la Muse , mai ales solistul care are o voce extraordinara si versurile melodiilor cantate de el ... o combinatie minunata .
N-am crezut ca o sa imi placa asa de mult melodia asta , dar pana si pe mp4 o am acum , deci I rilly love it .
Pe o scara de la 1 la 10 ii dau 11 4 .

Metalingus - alter bridge

http://www.youtube.com/watch?v=N-I8ALlYxdY

Well, nu cred ca e o melodie foarte cunoscuta ...
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















Nirvana-smells like teen spirit.

Este melodia mea preferată de la Nirvana şi am aflat de ea, după ce mi-am luat toată discografia lor.Este o trupă super şi vocea solistului este specială.Mda, m-am pus pe ascultat muzică de calitate.: )
I've only been in love with a beer bottle and a mirror.
(Sid Vicious)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.826 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 280.901 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)