Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Acum ascult Kate Voegele- I won't disagree

Am descoperit melodia si cantareata accidental (fericit accident 4 ). Are o voce minunata. Ar trebui mediatizata mult mai mult. Kate rocks. 8 8 8 8

After Forever - Come
3 words : I love it !
It's za best song i ever listen ( well not rily ._. ) but I like this song de cand l-am ascultat prima data . FJ are o voce de nota zece , well am descoperit piesa de curand si mi-a placut numele , destul de simplu , foarte inspirat , sa zic sa ascult , am ascultat , am adorat-o .
-

Marilyn Manson- Antichrist Superstar
Nu stiu albumul e minunat, pacat ca nu se mai gaseste prin magazine 2
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)





In acest moment,doar una dintre melodiile de pe ultimu lor album al celor d ela Nightwish,anume Sahara.Pai noul album este mult mai epic si ,,mai greu'' decat celelalte.Ritmurile epice nu lipsesc,nici cele ,,grele''.Mark a facut o treaba minunata,melodiile se acorda perfect cu vocea lui Anette.

Akasuna,ce tot spuneau eu pana acum 21 ? After Forever este una dintre cele mai bune formatii de Metal Simfonic iar Floor Jansen este o soprana de exceptie.Insa degeaba vorbesc caci ei tot pe Cristina Scabbia o aleg *sad*

la moment..the calling - wherever you will go...poate una din cele mai bune melodii about love Smile

melodie japoneza ..am descoperito pe trilulilu si mi se pare destul de...Kawaii :chuu: Sakura -biyori
e O melodie dulcesi linistitoare ....un pic trista dar eu zic ca merita sa o ascultati :X::X
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

asta ascult

la acest moment ,ascult 2 melodii : ( nu le ascult in acelasi timp ,ci una dupa alta )
-behind these hazel eyes ,de Kelly Clarckson .O ador ,mai ales vocea ei .Dar si faptul ca se potriveste atat de bine cu Twilight ma face sa o asclut....desi eu nu am ochii caprui...
-forgiven ,by sylver .Este mai mult o melodie pt cei care sunt certati cu cineva ( iubit/a) ,prin acest cantec se esprima dorinta de a fi iertat si nevoia de a seimti pe acel cineva aproape .Cam romantica pt mine ,dar merge
[Imagine: gfxd.png]


Sa vad :
Acum ascult Muse - Supermassive Black Hole... Mi se pare atat de ... nici nu am cuvinte ! Exprima atat de multe lucruri , e foarte linistitoare !Plus ca e rock 4
Ascult si Andreea Balan - Baby get up and dance !... o melodie energica care te invita la dans ...

Let's see....
Acum ascult
-[bold]Dario Zack & Starchild- Funky World[/bold]dance
-[bold]Ciara Ft. Justin Timberlake - Love Sex Magic [/bold]
-[bold]Eifel 65 - Move Your Body [/bold]
-[bold]Massari- Real Love [/bold]:X
-[bold]Holograf- Primavara incepe cu tine[/bold]
-[bold]Distrubed- Inside The Fire[/bold]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.804 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 275.689 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)