Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

eu ascult melodia Martina Mcbride - Concrete Angel ..e cam trista dar frumoasa

Ascult Rammstein-Rosenrot D:

E o melodie tare faina,mai ales daca stii si despre ce e vorba.Am inceput sa ma uit si la videoclipurile lor,sunt bestiale.Fiecare ascunde cate o poveste aparte,ca intr-un film.Ce face melodia si mai speciala e ca a fost filmat videoclipul in Romania15
LOLNOPE

Me next Smile
Ascult melodia Rise de la Safri Duo.
What can I say. E o melodie care imi place foarte mult. Are un ritm care ma binedispune si imi face chef sa ma duc sa patinez 21 pentru ca prima data cand am auzit melodia asta a fost la un campionat de patinaj.
[Imagine: elegance1.png]
Arigatou Luinil hug


Momentan ascult The Cranberries - Zombie deoarece este o melodie frumoasa, care ma linisteste si are versuri foarte dragute, putin triste dar dragute; mai adaug ca chitara si tobele suna sublim si vocea vocalistei este foarte frumoasa.



Ja ne...

in momentul de fata nu ascult nimic .Dar daca as asculta muzica ,sigur mi-as pune una din melodiile lui Evanescence .Pur si simplu ador trupa asta !!!! Preferatele mele : Bring me to life ,Everybody's fool ,Tourniquet si Wiegh ( sper ca ma scris bine ) of World .
[Imagine: gfxd.png]


Momentan ascult Cinema Bizarre-My obsession -> http://www.youtube.com/watch?v=i0pdwS2Kvso .
E frumoasa si emotionanta melodia...incepe mai lent si apoi putin mai puternic ....Le-o recomand tuturor...
:bye:
[Imagine: YulySigg.png]

A person needs a little madness, or else they never dare cut the rope and be free.

[Imagine: Yuly_sigcopy.png]

Tourniquet - by Evanescence , tocmai imi faceam pe acolo 'drum' spre melodiile mele , saracele sunt prafuite si vechi de cand nu le-am mai ascultat si mi-am adus aminte de Tt care o ador si o adoram lol .__. vocea lui A.L este superba , mai mult decat superba i luv it si ador lirica , sunt putin obsedata de ea .
Any way , ador cand zice 'i want to die' sau somethin` like that , but is fantastic ^^ so on.
-

In acest moment ascult Thousand Foot Krutch - Falls Apart este o melodie [ defapt prima melodie care am ascultat-o] forte mirifica 21. Imi place vocea lui Trevor asa mai ingrosata 105. Ritmul este unul care imi place iar versurile sunt pe gustul meu 105.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Momentan After Forever - Come.Ador aceasta melodie,ritmul este absolut superb,iar vocea de soprana al lui Floor Jansen este magnifica <3.S-o vedeti live mai ales,parerea mea este ca vocea ei suna mai bine live,ca si a Tarjei.
Melodia pe care o ascult dupa terminarea celelilalte.este After Forever - Emphasis varianta Playback(click),si daca vreti sa comparati aici(click) se afla varianta live.

Salut 4

Acum ascult Sirenia-The Mind Maelstorm

E o trupa pe care am descoperit-o recent, am facut rost de noul album cu noua vocalista, iar melodia are un cor puternic si destul de captivant.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.797 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 273.123 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
8 Vizitator(i)