Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Well well :] Eu ascult Battlelore - Guardians . O mică dedicatie muzicală. Îmi place foarte mult melodia [ am ascultat-o de câteva ori la rând ] heh, deşi era prima dată când o ascultam, pot spune că îmi place foarte mult. Versurile sunt foarte dragute, şi ritmul.. whah, I love it. Aşa de ' hard ' . Se potriveşte , 100 % , cu mood-ul meu din acest moment. Atât de screamy, lovely şi totodată touching. Love it, totally.
So, yeah, melodia este chiar foarte interesantă, adorabilă. Şi, mda, până fac rost de ea în pc, o voi asculta pe youtube, lovely anyway :].

Amorphis - Silver Bride

este una din piesele mele favorite ale trupei. Ador versurile, iar starea mea spirituala se potriveste cu ritmul si versurile melodiei. Coloana sonora este exceptionala, aproape ca te face sa plutesti. Ideea este ca aceasta trupa are o esenta care te face sa mai asculti inca o data melodia, si inca o data tot asa pana o sa realizazi ca este magnifica si nu poti decat sa le-o zici lu' sysu, lu pisica lu toata lumea, deoarece melodia este pur si simplu intiparita in minte si acolo ramane.

Cam asta s-ar descrie piesa, iar versurile se cunosc foarte bine. Este basolut fabulos.
-

Momentan am optat pentru Archy Enemy - Heart of Darkness 39 .
Melodia am strecurat-o daccidental acu mceva vreme in MP4'ul meu,
insa nu regret sincer.N-am descarcat decat vreo doua trei melodii de
la aceasta formatie,insa cred ca am sa ma razgandesc.Vocea scream
a Angelei Grossow este pur si simplu incredibila,poate fi usor confundata
cu ceea a unui barbat,asa cu mam facut-o si eu candva 78 .

Melodia pe care o ascult momentan este Wrong - Depeche Mode. De fapt, o ascult mai tot timpul, inca de cand am descoperit-o.

Ohhh, si mai e inca o melodie pe care o iubesc la nebunie : Kings of Leon- Use somebody ... Am devenit dependenta 4

Acum ascult Lacuna Coik - Swamped , e pur si simplu fantastica aceasta melodie. Am dat de ea din greseala 21 cautand Heaven's a lie tot de la aceasta trupa:]]. Totusi e o melodie care merita sa o asculti ^^.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Lemon Demon-The Ultimate Showdown


Melodie ideioata care imi place..Am agsit-o intr-un vidoe care ma joc eu si am inceput sa rad ca un cretin la inceput.


Edit: uuhuu..Primul pe pagina..primesc ceva floricele sau un pupic?

Link: http://www.youtube.com/watch?v=HExIyMUCw14
Nume: Ssystem of a Down
Oh Doamne ce veche e melodia aceasta,insa imi place.Este prima melodie
rock pe care am ascultat-o vreodat,insa ador vocea lui Serj <3 Dupa ea au mai urmat si alte printre care Lonely Day apoi alte melodii de la Disturbed

mmm, pai ascult Mudvayne-Dig
e o melodie care chair mi-a dt obsesie, iar trupa in sine mi se pare interesanta. Ah si look'ul lor e la fel de interesant. Ma mir ca au dat la o ora asa de amiaza astia de la VH1, Mudvayne XD, adica melodiile de genu asta le dau mai tarziu, cand e ora aia in care da numa rock/ and other stuff. ----> http://www.youtube.com/watch?v=BFcQF2Wpw3M
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)





Pai momentan ascult Anberlin-Paperthin hymn (<-click it to listen!)
-melodia mi se pare absolut geniala....e o mel la sentiment combinata cu versuri poetice, interesante...tehnic melodia asta nu mi s'ar potrivi in mom asta...'cuz I don't feel longing for anybody...but still it brings to me memories....sentimente care le'am simtzit candva, and it makes me feel nostalgic...
[center][Imagine: SOTW2-House.png][/center]
[center]~only God doesn't believe in...God~[/center]


[center][Imagine: 1241698538_scrubs-party.gif][/center]
[center]Trolebuuuuuuuuuuuzzzzzzzzz[/center]


[center]Do you know a woman who hates herself enough to date me?[/center]

[center][Imagine: chibi_2605.gif]
Pompertziu Fulangesh, chibi-ul lui YamaMina
[/center]


in acest moment ascult:Bitza-Scrisoarea unui soldat.
imi place foarte mult melodia si o recomand tuturor...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.804 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 275.670 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)