Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Ascult John Puzzle-All about you

nu stiu de ce dar imi place mult melodia.ma simt bine cand o ascult si imi trec nervii asa ca oascult din ce in ce mai des.
[Imagine: durararasig06small.jpg]

ascult Avril Lavigne-skater boy m-am indragostit de melodia asta. ma caracterizeaza cat de cat si o ascult mereu, si mereu si mereu. a da! imi place sa o ascult si atunci cand mananc... ca-n clipa asta21
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

acum ascult Minori Chihara - Junpaku Sanctuary, adica oepning Kiddy Grade 2..si e foarte super melodia :X

uhm Nirvana-Something in the way
ohm, ador Nirvana, ador "Nevermind" si-l ador pe Kurt Cobain, ador vocea lui, e pur si simplu excelenta, pacat ca s-a sinucis 46
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)





Well, eu acum ascult melodia Fariytale cântată de Alexander Rybak.

Yeah, melodia ce a luat locul 1 la Eurovizion, Norvegia! Pot spune că îmi place foarte tare melodia, tipic norvegiană, este foarte draguţă. Îmi place foarte mult vocea lui Alexander, este atât de dulce [ heh, aşa mi se pare mie ].
Versurile melodiei sunt foarte dragute, îmi place foarte tare această melodie pentru că este foarte... hmm, să zicem că exprimă foarte multă energie, priv versuri şi prin ritm. Plus că ... dacă privesc şi videoclipul, de fapt tipul care cântă şi cu tot zâmbetul ăla, şi restul, mi se pare cu mult mai extraordinară.

Chiar mi se pare că această melodie a scapat de undeva din Magic World, şi semnfiicatia versurilor este foarte interesantă.
Pur şi simplu ador refrenul. Este atât de interesant :]
[center]I'm in love with a fairytale, even though it hurts
'Cause I don't care if I loose my mind
I'm already cursed
[/center]

I love this song :]

Ascult o melodie classica compusa de Chopin,car ese canta
la pian si vioara intitulata Nocturne for Pian and Violin
Pur si simplu ador ritmul calm si lent al acestei melodii,o veche obsesie a mea,vioara combinata cu pianul a revenit si a inlocuit rock-ul sau metalul.Melodia are in optiunea mea nota 10,deoarece exprima speranta,durere ,sacrificiu intr-un mod absolut superb.

Yo, ascult o melodie foarte... hmm well 'weird' nu e cuvantul chiar dar in rest imi place melodia si versurile = ))
Fu*ks like a star
vocea tipei este absolut superba si este si foarte puternica. Poate canta la orice nevel si timbrul ei poate cobora cat si scade.
Plus ca versurile m-au lasat ceva gen O.O God, apoi ceva gen 15 sii am ajuns sa imi placa.
-

http://www.youtube.com/watch?v=fbsQKd9ELf4 asta ascult acum 15151515 Ador melodia....printre altele(aceleiasi trupe:X:X)
[Imagine: kikwang.gif]

http://www.youtube.com/watch?v=TmEWJOB5X3s&translated=1 pus si simplu o ador imi place foarte mult si versurile sunt din viata adevarata
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi.

[Imagine: chibi_1462.gif]
, chibi-ul lui mada_sasuke


[Imagine: bg46rm.jpg]

Don't worry be happy
Nu dispera cand soarta te apasa si nici nu plange de-al tau destin caci dupa un chin viata-i mai frumoasa cum dupa ploaie ceru-i mai senin…

A faithful friend is hard to find.. remember man and keep in mind

Acum ascult: Flow - Colors :X

o ador, e melodia de inceput de la Code Geass :X chiar imi place, am innebunit pe ea 21
My blog.
[Imagine: 282661.jpg]

Stop! You're playing with my delirium.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.815 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 278.042 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)