Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Thousand Foot Krunch damn ador piesa asta, pentru simplul fapt ca ador versurile, vocea tipului este super cool, ador versurile alea, care mi se par incredibil de reusite si se pare ca am o noua obsesie.

asa ascultati ._. : x este super faina, trupa se numeste Thousand Foot Krunch si minunata piesa ( fara sarcasm ) se numeste puppet
-

Link: http://www.220.ro/MSvDrW3gnI/11-Krypteria-Sweet-Revenge
Nume: Krypteria - Sweet Revenge

Pai una dintre cele mai bune melodii ale lor.Jin Cho,solista coreanca are o voce minunata plus ca nici nu iti dai seama ca e asiatica.Ritmul imi aduce oarecum aminte de melodia Blood a trupei engleze To-Mera.Oricum ador aceasta melodie,este una din preferatele mele de la aceasta trupa,printre care se afla si Victoria Speriamus si Somebody Save Me.

Pai acum ascult Evanescence-tourniquet... o melodie trista ,foarte trista dar ador versurile ei ... In plus e rock ...
Si mai ascult si Elena - The balkan girls care surpriza ! Merg in finala Eurovision ! ( ceea ce e bine pentru Romania Smile )

uhmmm plictisitor: ashley tisdale-it's alright it's OK si vreau sa ascult dupa an cafe-summer dive doamne ce ma plictisesc
link:http://www.youtube.com/watch?v=ESkvcEPg2UQ
link2:http://www.youtube.com/watch?v=VXS74WIWmP4
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

This [ TDG - the animal i've become ]

yeah I luv this song rily it's cool @.@
I'm zuzu zuzu for this band.

V-o si recomand si trupa si melodia si orice aparitine TDG e super
-

Lacuna Coil - To the Edge

Nu prea sunt eu cu Lacuna Coil [poate şi pentru că nu prea am avut de unde să iau ? hmmm ... ] însă melodia asta îşi face, încet da' singur, loc în 'my top 10'. I mean, riff-urile sunt tari, la fel ca şi lirica şi nu ai ce să reproşezi la vocea tipei [nu că a tipului nu mi-ar placea <33 ]. Poate singurul lucru care mă deranjează la melodie este că ... e prea scurtă! I want moooooore :3.

Acum ascult Within Temptation ~ Our Solemn Hour
Aproape toate melodiile de la Within Temptation imi plac iar aceasta se numara printre ele ^^ Cu toate ca n-am mai ascultat-o de ceva vreme pot spune ca inca o ador iar vocea lui Sharon e minunata @.@
Trebuie sa mi-o pun repede pe Mp3 o.o ...

[Imagine: L22_1057.gif]

Looking at the endless waving sea
The echoing thought does not come true.
If we meet, i wonder if this darkness will clear up
Continuing to sing the desire for the far land.


in acest moment ascult ~blue foundation-enemy~
sunt putin suparata din cauza tezelor si imi inec amarul cu muzica disturgandu-i urechile pisicii care nu e vinovata cu nimic
ok, poate <<putin>> e putin spus sunt <<enervata la culmea>> si cred ca de asta ascult melodii triste Zuppy09
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

Momentan ascult Origa-Inner Universe(opening-ul de la Ghost in the shell:stand alone complex).Pur si simplu ador linia melodica si vocea cantaretei.Consider ca e o melodie placuta(mai ales ca e putin lenta):Xaduce liniste si pace21..

melodie : Three Days Grace- Never Too Late

gen: alternative rock

unde: winamp

parere tdg este trupa mea favorita deci toate melodiile sunt geniale si tru si super cali megas fantastice deci imi place si nu mai conteaza ca deja aberez21
[Imagine: 359k875.png]
I will fight, one more fight
Don't break down in front of me.
I will fight, one more fight
I am not the enemy.
I will try one last time
Are you listening to me?
I will fight, the last fight
I am not your enemy.

Fiction:
Memento Non Mori
Iris Infinit
Midnight Waltz
Retroversus



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.797 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 274.027 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)