Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Eu, ascultă acum Paramore. Incredibil. Senzaţional. Şi toate ălea. Nu am mai ascultat Paramore de ... ceva vreme. Hai să fie 4 luni ? Oricum, e cică una din formaţiile care îmi plac. Ascult melodia Ignorance care are un ritm destul de mişto. Da pe naiba. E mişto tare. :3.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




Juelz Santana feat. Young Jeezy & Lil' Wayne - Make It Work For You
Si in buna traditie:
Spike - Sub Semnul Intrebarii
Eminem feat. D 12 & Obie Trice - Doe Ray Me (Ja Rule Diss) -- Hailie: - Daddy is Ja Rule taller than me? / Eminem: - No honey you guys are the same size 21
Jay-z - U Don't Know
Bitza feat. Grasu XXL - Pofta De Viata
Ludacris - Everybody Drunk -- o da! cred ca o sa sar direct la asta 21
2Pac feat. Elton John - Ghetto Gospel
Wu Tang - C.R.E.A.M.
Nas feat. Keri Hilson - Hero
50 Cent - If I Can't -- mi-e dor de 50 Cent-u' asta 2
2Pac - Thug 4 Life
Camuflaj - Ce Se Intampla Cu Noi -- nea 78
JerryCo - La Munca
Parazitii - Apa In Vin

ajunge, si oricum playlistul o sa capete alta forma imediat 78
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

http://www.youtube.com/watch?v=xCMlVS-66...re=related
Change - By Hyunah [ de la trupa 4minute ] ft. Jun Hyung
Ador piesa şi îmi place super mult de Hy. Ador vocea ei deşi
în Lp-ul ăsta seamănă cam cu Boa, dar nu ştiu de ce , poate din cauza părului
amândouă îl au cam la fel.
-

Parazitii - Pabibabum
Citat:Sunt de la Firma BiBaBumBumBamBriBumBiBum SA
S..Cum?....
S-Mata...
21

Si ramaneti cu noi ca sa nu pierdeti:
Tony Yayo Featuring Eminem & Obie Trice - Drama Setter si atat ca mi-e lene sa mai zic 37
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Păi, acum ascult wow, o melodie dintr-un album recent de la Linkin Park. Şi deja îmi vine să vomit. Ascult New divide. Şi de abea aştept să se termine. Apoi probabil o să urmeze Skillet - Whispers in the dark / Comatose / Monster sau Linkin Park - Valentines Day. Melodia asta New divide. Este groaznică, şi mai are şi un sound spre pop-rock. M-am înşelat. Acum, ascult Linkin Park - By myself Mamă, asta muzică, nu New Divide. Să îl aud pe Chester cum chiar cântă. Îmi plăceau ţipetele. Iar melodia asta e chiar mişto :3.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




2Pac - When We Tide On Our Enemies -- b-) Da' tocmai s-a terminat

B.U.G. Mafia - Bag *PAUZA! am voie sa scriu cuvantul care incepe cu "p* " si se termina cu " *a" ?* In Lume si v-o Fac Cadou NEXT!

Wyclef Jean feat. The Game - Nou La NEXT
Eminem - 3. AM (Travis Barker remix) -- tobele mai rock de la Travis Barker prind frumos pe melodia asta. Merge acum 19
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

in prezent ascult JLS - One Shot
poate unora dintre voi nu va place formatia,dar eu o ador,mai ales melodia e foarte reusita.are ritm si versurile sunt dragute
[Imagine: j5atg3.png]


Citat:in prezent ascult JLS - One Shot
Daca treceam pe aici inainte de aia cu ghicitul imi era mai usor sa-mi dau seama 21

Tony Yayo - Love My Style -- negativ > versuri, desi Yayo da bine 71
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Ace Young - Addicted . <3
Am descoperit melodia asta la un video cu Jeff Hardy şi m-am îndrăgostit de ea. Nu că ar fi ceva nou. Eu mă îndrăgostesc de ceva zilnic.
[Imagine: 212ctp4.gif]
'Cause you are so beautiful
Nal sumsuiga haneun ne ibseul saranghandanmal oh
'Cause you are so beautiful
Nae geoteman meomulreo(keudae namanui).





















!!!!!!!!!!!!!! De cand sunt membru am citit mai putine topicuri de cate ori am vazut mesajul ala de eroare!!!!!!!!!!!!
Stiu ca suna oarecum gresit d.p.d.v. (= din punct de vedere, daca esti genul care se prinde greu) al limbii romane, dar n-am gasit alta exprimare. Comenteaza careva?

50 Cent - You Should Be Dead

Si pentru idiotii care o sa zica ca (mi-am subliniat cacofonia, nu-i nevoie sa mi-o amintiti, CLAR?) am facut SPAM: nu-i spam ca am peste 2 randuri si asta se pare ca-i legea suprema pe aici (ca si prin alte locuri).

Hai, ziceti-mi ca-s simpatic!
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.820 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 278.289 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)