Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Momentan ascult Lady Gaga-Alejandro.Imi place mult melodia,ritmul acesteia si cred ca si versurile.Nu ma topesc si nu sunt o fana inraita "lady gaga" dar imi plac melodiile ei,si nu am nimic impotriva ei.La felul cum se imbraca sau ce caracter are.Pur si simplu aceasta melodie o ascult de cand a aparut 44 si chiar imi place,vi-o recomand si voua.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

Dirty Money feat. T.I. & Nicki Minaj - Hello Good Morning -- propria mea versiune din care am scos strofa tampita a lui Diddy si am bagat strofa lui Nicki din remix (remix care ma enerva din cauza lui Ross si datorita lipsei lui T.I.).

@o.o crazy etc: click 3

Pana a dat forumul erori s-a schimbat melodia
Dj Khaled feat. Nicki Minaj & Lil' Wayne - Go Hard (Remix) -- cam mult Nicki pentru mine in ultimul timp 39
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Eu s-a dat pe Evanescence în ultimul timp. Adineauri a venit tata să mă întrebe dacă mai ascult muzică de emo 21. Mă rog. Tata e un idiot. Revenind. Ascult melodia Missing, iar mai devreme am ascultat My immortal . Ambele sunt melodii superbe, iar Amy Lee are o voce nemaipomenită. Pur şi simplu nu mă mai satur de ea. lol. Oare are şi aromă de cireşe 21?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




Dr. Dre feat. Jay-z - Under Pressure. Sper ca e o versiune nefinalizata. Altfel o sa fiu ceva de genul: am asteptat (toti reparasii din lume au asteptat) 10+ ani (bine, eu nu asa mult ca in urma cu 10 ani nu stiam de Dr. Dre) ca sa aud asta?! Sa aud ceva la care ma astept sa fie pe un album Lady GaGa? Dre asculta-ti albumele ca poate ai uitat cum erai...
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Younha - Comet la un radio korean online. E destul de bun si nu se intrerupe deloc. :3
[center][Imagine: ed6a425.png][/center]

Bon Jovi - It's My Life
Pentru că îi iubesc8 și pt. că sunt geniali.

Eminem feat. Slaughterhouse – Session One -- Bonus de pe Recovery (era sa scriu Relapse) Smile
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Acum ascult Kelly Family - I Can't Help Myself . Ador melodia aceasta si mi se pare ca se potriveste cu starea de spirit pe care o am acum...si cu ceea ce simt.

Well....ascult Owl city-fireflies,destul de faina melodia :d

Ja ne!
[Imagine: tumblr_m214h2MXjD1r3aka4o1_500.gif]

Pai... momentan ascult Nightwish-I Wish I Had An Angel Smile

punct.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.813 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 277.506 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)