Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce Asculti acum?

Madona- Revolver
O doamne, iubesc melodia asta8 Nu ma mai satur de ea...cred ca am ascultat-o de o mie de ori si inca o ascult si acum XD
[Imagine: 6idws8.png]
Pour l'éternité ...


[Imagine: 6yds1e.png]

Merci măh Lynnuşor hug

Hilary Duff-Reach Out

Imi place Hilary Duff,este o tanara incantatpare,si imi plac melodiile ei foarte mult.Este tare talentata si o ador de pe cand era mica si juca in filme.Si imi place tare mult acesta melodie,este una dintre preferatele mele,iar videoclipul este bestial.:X
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

in momentul acesta ascult kanon wakeshima-l'espoir ~mahou no akai ito~.
misto melodia, lenta, exact ce imi trebuie mie dupa o zi de plimbat prin oras. cantecele lui kanon ma relaxeaza, si imi dau o stare de visare. pe de alta parte, o enerveaza pe mama pt ca ei nu ii plac melodiile in japoeza :-D
"Cum Satana a fost astfel condamnat sa vagabondeze, sa colinde si sa n-aiba deloc stare, el nu are niciun salas al lui, caci desi detine, gratie naturii sale ingeresti, un soi de impertinenta in apele murdare si in aer, asta face totusi parte cu siguranta din pedeapsa ce i-a fost data, cea care il sileste... sa nu aiba niciun loc sau un teritoriu stabil, unde sa ii fie ingaduit sa isi odihneasca talpile picioarelor."
[Imagine: hopeestheim.png]

acum ascult Sarah Brightman-Fleurs Du Mal
Imi plac melodiile lui Sarah Brightman si vocea ei suna asa de angelic incat ma linisteste.Ei bine,melodia nu pare prea linistitoare dar in general vocea ei ma linisteste.O ador.
[center][Imagine: 517p75.jpg]
When I Get Home.[/center]

David Bisbal - Buleria
Damn nu ÅŸtiu ce naiba m-a apucat dar ador piesa asta ÅŸi nu ÅŸtiu de ce.
Am ascultat-o recent în timp ce navigam pe U2be în căutare de piese
aşa că am dat de asta. Sună bine dansând samba pe ea. xddd Şi cum eu am
fost la dansuri . . . ador piesa cred că fac o corefrafie pe asta.
de abia aÅŸtept 8 8 :X
-

Momentan ascult Owl City - Fireflies . Este geniala aceasta piesa , pur si simplu ma face sa zambesc , sa rad , sa ma port normal , sa scap de orice grija , sa sar de pe scaun si sa dansez . Este geniala pentru ca nici nu prea intelegi despre ce este vorba acolo , ai zice ca nu are sens , dar este o melodie emotionanta si copilaroasa , si in acelasi timp profunda , cu niste versuri care iti topesc inima si iti antreneaza spiritul . Este minunata si Adam Young are o voce asa de frumoasa si dulce . And he's cute too <3 .
Chiar imi place cum a aranjat totul , versurile , muzica , pana si videoclipul , daca stai sa il privesti , iti aduci aminte de copilarie , de puritate , de ceva vesel , de jucariile de mic copil [ eu tocmai mi-am adus aminte de lucrurile astea si este foarte tare senzatia ] . Imi pare asa de rau ca nu pot sa downloadez piesa din cauza semnalului prost de unde sunt , dar maine sigur o sa o fac , pentru ca ritmul si tot ce tine de ea sunt minunate .
In special ca nu prea este genul meu , si totusi este geniala melodia <3 . O ador , fara exagerare <3 .

Avril Lavigne-Don`t tell me:X
Una dintre melodiile mele preferate.Imi place mult Avril si canta chiar foarte bine.Melodia asta nu este noua,insa eu o ascult mai mereu cand nu ma simt bine.Acum ma simt chiar bine,dar aveam chef sa ascult melodia asta.Smile

ac/dc Thuder Struck

melodia mea preferata (I think) canta chiar foarte bine 'astia de la ac/dc...
so.. Let's Rock on!

AC/DC - You Shook Me All Night Long
God cât poate să-mi placă piesa asta de la ac/dc.
O ador o.o. Îmi plac versurile iar vocea e superbă. Îmi place la nebunie.
Totuşi nu e singura piesă de la ac/dc care îmi place, de fapt
îmi plac toate : ))
-

Lamb of God - Red Neck
Melodia mea preferata ,ador versurile ,ador modul in care am descoperit-o , actualul meu iubit mi-a dedicat-o cand am inceput sa iesim ,long time ago(this is a motherfucking invitation, the only one you could ever need). :X
"I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." Marylin Monroe



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Ce asculti acum? v.3 MsCreed 0 2.792 03-07-2012, 07:56 PM
Ultimul răspuns: MsCreed
  Ce asculti acum ? v.2 Mimisor 771 272.338 06-12-2011, 08:51 PM
Ultimul răspuns: Ladd Russo


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)