Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

#81
pai ma castoresc cu Akamaru-ca st eu mai ciudata ma casatoresc cu un caine21
o ignor pe sonia- nu vreau sa o omor... imi place pers
il ucid cu cea mai mare placere pe mello:X ma dispera..arata si ca o femeie....gay scrie pe el21
next :... Krad(Dn angel), itachi(naruto) si mia(Kaleido star)
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#82
next :... Krad(Dn angel), itachi(naruto) si mia(Kaleido star)

Interesant :]
So, let me see.

Mă casatoresc cu minunatul, extraordinarul, frumuşelul şi sexosul [ Oh my God :99 ] Itachi Uchiha. Oh, cum arată tipul ăsta :]. Să vedem, vine întrebarea ¤ de ce ¤. Pai, pentru că îmi place foarte mult comportamentul lui, numele lui [ nu ştiu şi traducerea :99 ] plus înfăţişarea, este pur şi simplu adorabil. Din punctul meu de vedere. So I am gonna marry him [ not really anyway :99 ] Cute Itachi for me xD.

O ignor pe Mia din Kaleido Star. De ce? Pentru că nu am nimic personal cu ea, şi chiar nu este unul din personajele mele favorite din acest anime. Este o fată draguţă, dar nu iese cine ştie ce în evidenţă din punctul meu de vedere. Aşa că nu am ce să îi fac, heh Mia nothing personal, really. Dar cineva trebuie ignorat, really really. So, pe ea o voi ignora, sure, nu se va supara :]] xD.

Îl ucid pe Krad pentru că îmi este foarte antipatic. Îl urasc, sau ceva de genul. Eh nu aş merge chiar la extrem, dar nu îmi place de el. Este un fel de personaj ,..., ahh, mă abtin. Să zicem doar că nu îl agreez deloc, şi îmi face placere să îl trec în această categorie.
Come here you Krad :die:

Near [ Death Note ] , Sebastian [ Kuroshitsuji ] , Hachi [ Nana ]

#83
personaje: Ichigo(bleach), sosuke sagara(fmp), leon(KS)
il ignnor pe ichigo
il ucid pe sagara( e prea ticnit chiar si pentru mine)
si ma casatoresc cu leon( e adorabil, in plus imi place atletismul)
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey

#84
...si urmatoarele personaje? >.< .. si parca ninno a scris altceva? whateva', astept sa pui...

#85
sau incurcat lucrurile pe aici21...vad ca nu mai ati pus pers..uite sa o luam din nou...
Solomon(blood+)...Sora(Kaleydo star), Layla(KD)
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#86
hmm.. ai dreptate, sa o luam din nou ^^'
deci, ma casatoresc cu Solomon pentru ca este singurul baiat : ]]
o ignor pe Sora pentru ca nu am nimic cu saraca fata @.@..
si o ucid pe Layla pentru ca pare prea 'perfecta'.. x_X

next: Matt [death note], Shino [naruto], Hinamori [bleach]

#87
Ma casatoresc cu matt pentru ca'mi place, ca'i roscat ( ceva ce variaza intre roscat si o culaore mai inchisa)
O ignor pe Hinamori pentru ca are ochii frumosi
Il ucid pe Shino pentru ca-i un ciudat, fara margini
next: Misaki ( Junjou Romantica), Zero ( Vampire Knight), Moka ( Rosario+Vampire)
[Imagine: john5.jpg]
< Yeah, ador Nirvana >
Brian ( MM) za witch
[Imagine: omega3.jpg]
[Imagine: MMwitch.jpg]
"Contra todo Hoy BRUJERIZMO pa tí satanismo!
BRUJERIZMO! Cura joto " ( Brujeria- Brujerizmo)





#88
Asa deci...
Poi ma casatoresc cu Misaki meu cel dulce si mumos
Il ignor pe Zero pentru ca nu vreau sa se supere sys pe mine
O ucid pe Moka pentru ca nu am auzit never de acest personaj

Nextu: Hiro (Junjou Romantica 38 ) Ryuichi (Gravitation 8 ) si.... Gaara (Naruto 4 )

#89
Well O____O Do you plan on killing me? I suppose that the answer its NO anyway, :]] its hard for me.
O sa

#90
Usagi [ Junjou Romantica ] well...aa...pai nu cunosc persu' deci ucid din pacate!!! asta'i viata mai!!! well daca l-ai fi cunoscut cine stie 105

Victoria [ Hellsing ], well nu prea ma uit eo la Hellsing, dar in orice caz ignor pentru ca'i fata24 deci ignor :->.

Yuki Eiri [ Gravitation ], aaaaa Yuki:X:X:X:X:X:X:X:X...well normal ca ma casatoresc :->, but de ce Doamne nu exista si-n Romania cu ADEVARAT? oricum ramane casatoresc15

NEXT: Saya( Kaleido Star), Sasuke(Naruto), Light(Death Note) acum sa vedem ce faceti cu frumusetile astea24 ultimile24




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)