Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

#61
so... Next: Ritsuka [ Loveless ] ; Haruhi [ Melancholy of Haruhi Suzumiya ] ; Simica [ Air Gear ]
Ritsuka ( Loveless )
Well de casatorit mă voi casatori cu Ritsuka din Loveless. Motivul? Ahh este atât de scumpic, de draguţ. Pur şi simplu adorabil. Mi-a placut foarte tare acest personaj din anime-ul Loveless, dadea toata frumusetea anime-ului ( pentru mine )
He he he, he is very cute so I'm gonna marry him.

Simica [ Air Gear ]
Nu ştiu personajul, deci îl sau o voi ignora. Pentru că nu vreau să ucid acest caracter din moment ce nu ştiu cine este, I mean nu a facut nimic.
Apoi dacă îl ignor nu ranesc pe nimeni -______- so I just ignore Simica.

Haruhi [ Melancholy of Haruhi Suzumiya ]
O să o omor pe Haruhi.
Nu am nimic extrem de personal cu aceasta, dar vreau să o omor. Mă cam enervează numele ei ca să fiu sinceră 21. Şi oricum cineva va trebui să moară aşa că o să o ucid pe ea. Asta este, nu am vazut animeul dar ştiu personajul. -____-"

Next : Ayase ( Okane Ga nai ) , Yuuki ( Vampire Knight ), Alucard [ corect cred că este Arucard ] ( Hellsing )

#62
Ma casatoresc cu Alucard (e cool personajul) , o ignor pe Ayase (ca nu ma intereseaza ) si il ucid pe Yuuki 19

Next: Thoma(Gravitation), Jin(YuYUHakusho), Neji(Naruto)
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#63
Next: Thoma(Gravitation), Jin(YuYUHakusho), Neji(Naruto)

Marry with Neji , `cuz it`s verry sweet in unele parti si cred ca este cel mai dragutz din lista 4 !! So don`t blame me >.< !
Jin trebuie sa moara, pentru ca nu cunosc prea bine personajul asa ca el va fi cel care o sa moara astazi 19 !
Si il ignor pe Thoma din Gravitation pentru ca nu merita sa moara da` nici sa ma casatoresc cu el 21

next : Sai[Naruto] , Layla[Kaleido Stage] and L[Death Note]

#64
next : Sai[Naruto] , Layla[Kaleido Stage] and L[Death Note]

Ma casatoresc cu L *zum zum zum*MA casatoresc cu L!MA casatoresc pe L 2124 haha 10 Stiu ,is cam zuzu pt secolul asta71
Hmm....o ignor pe Layla fiindca o admir foarte mult si nu merita sa moara 5
Si pt ca n-a mai ramas decat SAy...Gomen SAy-san 4 DIEEE!!! muhahaha! *evil*

Next: hmmm....Crono (chrono crusade; fiti blanzi cu scumpul meu crono5 ) si...si si ...abarai renji(bleach ) si....sasuke(naruto;mai sunt fani infocati sasuke pe aici71 )
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]

#65
hmmm....Crono (chrono crusade; fiti blanzi cu scumpul meu crono ) si...si si ...abarai renji(bleach ) si....sasuke(naruto;mai sunt fani infocati sasuke pe aici
Crono:habar nu am cine dar ma marit cu el ,am vazut poza si e dragutz .
Abarai Renji:pai......ce sa spun....ncici la acest anime nu ma uit ,dar totusi......nu il omor chia il ignor .
Sasuke:il omor......e un ingamfat care pleaca din sat........nu imi place de el chiar daca arat bine .
next:Chidori Kaname(full metal alchimist fumoffu) ,Hinata (naruto) si....Edward (full metal alchimist )
[Imagine: gfxd.png]


#66
Ma simtem datoare... Kaname ignora (sory dar nu pot scrie altceva), Hina ucide (Sorry, Hina. se trage de la clipul lui Puffsgain [too fat 21 ] si Ed, casatorie ca e blond (deci pe gustul meu)

Acum nextu'... ar fi... Ryu (din Gravitation), Ryou Shirogane (din Tokyo Mew Mew) si... Reira (din Kaleido Star)

Eh, acum sa va vad cum va descurcati cu acest triplu R 21

#67
So...Ryu..hm...ignor10*gomene!*, Ryou Shirogane pai ma casatoresc cu el21 si Reira...o ucid!!!

so...next: Hinata(Naruto), Yuki(Gravitation), Daisuke(D.N Angel).
sa vedem71

#68
Good... Daisuke- ma casatoresc (nu te cunosc dar pari bun mai... Daisuke din D.N. Angel)
Hina- ignor (sorry Hina... is just Puffsgain's fault 21 )
Si Yuki- Ucide (Mori fira-i tu sa fii ca din cauza ta si a familiei tale nu au dragii de Shu si Tohma timp sa se bata pe Ryu si in plus... semeni cu "dragul" meu coleg de banca de la school)

Next: Leon (Kaleido Star), Lettuce (Tokyo Mew Mew), L (Death Note)

This time is triple "L". Acum sa vedem ce mai ziceti.

#69
triple L zici .. Aleg asa ^^ :
L -> ne casatorim.. nu as rata ocazia asta 21 doar e unul dintre personajele mele preferate din Death Note. Imi place acest personaj in primul rand ptr ca e un foarte bun detectiv, iar mie mi-ar placea foarte mult sa devin detectiv xP .. si nu numai .. he's cool and hot *I think* 71
Lettuce -> o ignor. ptr ca nu vreau sa o ucid ;]
Leon -> ucid.. ptr ca el a mai ramas si nu mai aveam ce face. decat pe ceilalti mai bine il ucid pe el xP [nu ca as avea ceva cu personajul, dar a ramas la urma si nu mai aveam ce face]


Next: Deidara (Naruto), Saya (Blood +), Amane Misa (Death Note)
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

#70
pai ma casatoresc cu deidara...ce sa zic si eu e destul de hot baiatul21 si st fata deci nu pot sa fac asta cu o fata21
o ingnor pe Saya ...pai decat sa o omor ...mai bn o ignor pt ca imi place de ea.
misa-esti draguta dar te ucid..esti prea proasta..mai mult lai incurcat pe kira21))))

next: Diva(blood +), Tobi(naruto), Dark (dn angel)
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)