Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

Ma marit cu Deidara, iubirea mea:love:, il ignor pe Kaname pentru ca nu il stiu si il ucid pe Alucard pentru ca il urasc.

Ichigo [Bleach], Neji [Naruto] si Ken [Kaleido Star]
[Imagine: Shou_Cat_by_Reila_Komatsu.gif]

Mă căsătoresc cu Ichigo, că-i d'ăla tare şi cul şi are o sa bie aşaaaa mişto O.O
Îl ignor pe Neji. N-am nici o trebă cu el.
Îl ucid pe Ken. Nu l-am suportat, nu îl suport şi nu îl voi suporta vrodată. Mutra lui de căţeluş blând mă lasă rece :]

Next: Kazuma (Kaye No Stigma), Ren Ichimoku (Hell Girl), Sasha (Seikon No Qwaser)
KyuMin.

Nice game , ma bag si eu ^^ .

Sa vedem .... intai ma casatoresc cu Kazuma , il ignor pe Ren , si apoi o omor pe Sasha ptr ca m'a lasat sa ma casatoresc cu Kazuma 21


Kaname Chidori (FMP) Takumi (Nana) ... Amshel Goldsmith ( Blood+ )
[Imagine: chibi_5248.gif]
, chibi-ul lui

Ca sa intelegi ca esti prost trebuie totusi sa-ti mearga mintea.

Deci, imi dau o intalnire cu Takumi [ pentru aspect fizic si pentru bani ] 19, o palmuiesc pe Kaname daca se da la viitoarea mea "victima" si il pun pe Amshel sa o spioneze pe fatuca asta. 33
:]]
Next: Usui Takumi [ Kaichou wa maid-sama ], Ulquiorra Schiffer [ Bleach ] and Yuuki Cross / Kuran [ Vampire Knight ]
Grele alegeri? > : )

Este o rea! Cum pot sa aleg eu intrei ei trei? De ce, de ce?

Pai hai sa vedem.
Ma marit cu scumpuletul meu Usui-kun si o las pe Misaki o ochii in soare (si asa nu l-a vrut), apoi il ignor pe bietul Ulquorria care practic nu a facut nimic rau (iarta-ma Ulquorria-kun, nu a fost vina mea) si-l ucid pe bietul Kuran... (nu era Kaname ala? Nu am mai vazut de mult Vampire Knight insa Yuuki este fata si...). De fapt daca vine vorba de Kaname il ucid usor, imi place mai mult Zero.

Next:
Sasuke (Naruto Shippuden), Gray (Fairy Tail) and Hinata (Kaichou Wa Maid-sama!) - Good luck

Ucid: Sasuke (Naruto Shippuden) 19

Casatoresc : Gray (Fairy Tail) ^^ =]]

Ignor : Hinata (Kaichou Wa Maid-sama!) -_-" but I like you , Hina ! ^^


Next : Louise Francoise [ Zero no Tsukaima ] ; Tomoya Okazaki [ Clannad ] ; Chiaki Nagoya [ Kamikaze Kaitou Jeanne ] ^^



Ma casatoresc cu : Tomoya Okazaki ( Dragut baiat )

Il ucid pe : Chiaki Nagoya pentru ca e urat 10

Si o ignor pe : Louise Francoise

Next : Naruto, Sasuke , Fuko ( Clannad )
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcS01zy8m8SeBVZs5bp-eMS...rQLOe5hiNz]
[url] [Imagine: chibi_8577.gif]
Jumong, chibi-ul lui Dollydi [/url]

Ma casatoresc cu: Sasuke
Il ucid pe: Fuko
Il ignor pe: Naruto
next: Light [death note], Otani[Lovely complex], Guys [enzai]
Cea mai reuşită semnătură.

Pai ma voi casatori cu scumpul Otani, pe Light il ignor si pe nenea Guys pe care nu-l cunosc il ucid si fiind ca am devenit o criminala ma voi ascunde cu scumpul meu sot in Miami unde vom vinde droguri 21

Next : Ikuto (Shugo Chara), Takashi (High School of the dead), Natsu (Fairy Tail)

Ma casatoresc cu Takashi ca sa ma apere : x
Il ucid pe Natsu pentru ca nu-l cunosc : - s
Si il ignor pe Ikuto, chiar daca nu merita : - <

Next: Near(death note), Orochimaru(naruto) si Natsuru(kampfer)




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)