Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Casatoreste, ignora, ucide.

pfff...grea alegere


o ignor pe Maylene


ma casatoresc cu Allen


si-l omor pe Light


(Rosario+ Vampire)Tsukune Aono, Shirayuky Mizore, Moka Akashya
[Imagine: 4030611123_ba7807d59b.jpg]

Mintea îmi spunea: "dormi". Dar şi mai profund, îmi spunea: "visează".
Mintea, am putea spune ca este o dictatoare tirana vesnic in razboi cu sufletul.
True blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24778

Uff,chiar imi pare rau ca trebuie sa omor una din ele X.x
Ma casatoresc cu Tsukune,o ignor pe Shirayuky si o omor pe Moka (Gomenasai Moka 20 )
Next :
Kakashi(Naruto), Yuki (Gravitation) si Ritsuka (Loveless)
[Imagine: girlsignature.png]

Kiss me, k-k-kiss me
Infect me with your love,
And fill me with your poison.
Take me, t-t-take me
Wanna be your victim,
Ready for abduction.
Boy, you're an alien,
Your touch is foreign
It's supernatural, extraterrestrial.


[Imagine: ilikemusicsignature2.png]
A painter paints pictures on canvas.
But musicians paint their pictures on silence. ~L. Stokowski



Kakashi.. 38
*Incearca sa revina cu picioarele pe pamant* Deci.. ma casatoresc cu Kakashi [ cine are ceva de obiectat sa spuna acum sau sa taca pe vecie 21 ], il ignor pe Yuki pentru ca nu il pot omora.. si o omor pe Ritsuka pentru ca habar nu am cine e..

Next: Itachi( Naruto ) Gaara( Naruto ) Kurama( Yu Yu Hakusho )
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Îş ucid pe Kurama, oricum mi-e indiferent, îl ignor pe Itachi[sorry sempai :[ . . .
Şiiiiiiiiiiiiiiiiiiii mă căsătoresc cu Gaaara ;3

Kurosaki Ichugo , Byakuya Kuchiki ÅŸi Abarai Renji

Toti sunt din Bleach .. Atunci sa vedem... Ma casatoresc cu Abarai Renji <3 , il ignor pe Byakuya Kuchiki [fiindca nu vreau sa-i fac nimic] si il ucid pe Ichigo [sorry Ichigo.. ai ramas la urma.. nu mai aveam ce face].

Next : Orochimaru (Naruto) , Light (Death Note) , Nana Osaki (Nana)
[center][Imagine: Orochimaru-tongue.gif][/center]
[center]大蛇丸[/center]

I'M GONNA MARRY LIGHT ! Aşa, revenind, mă căsătoresc cu Kira / Light Yagami din Death Note pentru simplul fapt că îmi place de el, pentru că este un personaj atât de sexy, hot şi mai ales inteligent şi nebun şi sărit de pe fix şi genial cu o privire absolut fascinantă şi după care mă topesc MAXIM. Şi pentru rolul lui din anime şi pt anime-ul în sine şi pt ochii lui şi pt privire şi pt felul lui insane de a fi şi pentru personalitatea şi ideile lui şi pt momentele în care scrie câte un nume în carnet. OH YEAH LOVE LIGHT.

O să o ignor pe Nana Osaki din NANA. Pentru că nu am nimic cu ea şi nu vreau să o omor dar nici nu îmi permit să mă căsătoresc cu ea, not lesbian today, you know?

O să îl ucid pe Orochimaru din Naruto. Este un personaj destul de scârbos din multe puncte de vedere. Înainte nu îl plăceam de nicio culoare dar acum sincer îmi este foarte indiferent, are nişte aspecte neăplăcute dar şi nişte părţi şi faze destul de ok. Oricum îl omor, cineva trebuie să moară. Deşi nu am nimic special cu el, lawl.

Takeuchi Masafumi ( Bokura ga ita ), Minorin ( Toradora ) and Otani ( Lovely Complex )
all romances.

Mă mărit cu Otani! OFC :] Otani e hot şi cul şi tru şi sexy şi cute şi tot ce vrei şi are o mutră care cere hugs. Şi mai e şi romantic [nu chiar, dar na] şi inteligent. Îl ador.
Îl ucid pe Takeuchi Masafumi. Câââh, mereu l-am urât pe tipu' ăsta. Mutra lui mă călca pe nervi şi cum se comporta şi aşa mai departe.
Şi o ignor pe Minorin. N-am nici o treabă 106

Next: Ayumu Narumi ( Spiral ) , Usagi ( Sailor Moon ) ÅŸi L ( Death Note )
KyuMin.

Ahhh,ce alegere grea!
umm,ma casatoresc cu L,pentru ca il ador si avem multe in comun21mancam un munte de dulciuri.
Il ignor pe Ayumu,chiar daca imi place de el...
Il ucid pe Usagi ca nu stiu cine e 21

Next:Chisato(Kirepapa),Kakashi(Naruto),Rukia(Bleach) ^_^
[Imagine: syred2_by_antonie15-d6tdkwx.gif]
Ashes to ashes. Dust to dust. We are nothing, but dust and to the dust we shall return.� Amen�

Kyaaaaaaa8 ma casatoresc cu Kakaashi,ih the best yeaaahhhh8Il ador8
Il ignor Chisato....mda78 O ucid pe Rukia pentru ca nu o suport78 Nu imi plac fetele anime,rar imi place una78 Am mai zis si daca e nevoie am sa repet. Asta e viatza.
@BLforever adika Denise: Te omor! L e al meu24)8 Te fac pilaf21) Femeie L e al meu8
Next: Light (Death Note).Luka ( Uraboku) Reiga/Kanata (uraboku)

Ma casatoresc cu Light pentru ca e unul dintre personajele mele preferate anime, il ignor le Luka pentru ca e dintr-un anime yaoi(cred, nu cunosc anime-ul deci puteti sa ma injurati cat vreti) si il omor pe Reiga/Kanata pentru ca arata bine... ma rog 21

Alucard(Hellsing), Deidara(Naruto), Kaname(Vampire Knight)




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)