Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care este/sunt Clanul/Clanurile tau/tale preferate

#11
sa vedem....

1. Clanu Uchiha - the sexiest dark I've ever seen [from naruto] si faptu ca a disparut.....aproape[i'm such a bad girl!!]
2. Clanu Hyuuga - nu ma intrebati de ce...poate ca sunt puternici si imi place asta....
3. Clanu Nara - No hai ca astia is mai normali...[imi plac deoarece shikamaru seamana a little cu mine...destept si lenes]
아름다운 미녀를 좋아하면 고생한다
Heart aches when you fall in love with a beauty...

[Imagine: 127954537375290.jpg]





#12
Cu siguranta clanul meu preferat este Uchiha.Este un clan care a trecut prin multe dificultati si are unele dintre cele mai periculoase abilitati, dar si cele mai interesante(Sharingan, Mangekyo Sharingan, Tsukuyomi..etc..).Poate ca membrii acestui clan par increzuti, dar ei nu-s chiar asa.Toti sunt ninja foarte bine antrenati si talentati.Cat despre personalitati, sunt misteriosi, cam duri, dar tin unul la celalalt si la soarta clanului.Chiar daca foarte multi sunt dornici de razbunare, au motivele lor.
[Imagine: robin-1.jpg]

#13
Pe primul loc eu as clasa clanul Hyuuga. Byakugan-ul este un fel de "stramos" al Sharingan-ului, bineinteles, acestea fiind tehnici diferite. Oricum, il consider un clan foarte puternic, plus ca imi plac la nebunie ochii aceia alb-violeti. Foarte nice.

Totusi, nici clanul Uchiha nu ar trebui subestimat. Pe langa faptul ca e in mare parte mort, e un expert in tehnicile care includ foc si de asemenea sunt un clan foarte puternic.

Clanul Nara...un clar foarte simpatic...atunci cand e treaz 4
[Imagine: chibi_1662.gif]
Haideti, cheliti-mi chibi-ul!
Descarcati-ca pe el!
Si acum, asa-i ca nu ma vezi ataca?

:nh:

[Imagine: girlholdinglollipop.jpg]
Hey! Mai mananci aia?

[Imagine: thkouichikimuraoretachi.jpg]

Kouichi Kimura...

So what if I still like Digimon Frontier?
I know about your secret teddybear!



#14
1) Calanul Uchiha- cel mi tare clan, cu toate ca este dat uitarii, este un clan mostenit dintr'un demon, si sharinganul lor este magnific, chiar daca oamenii sau regenerat cu alti membri din alte clanuri si sharinganul nu a mai ramas asa de pur , tot este cel mai tare clan si pe primul loc mereu pentru mine :X
2) Hyuuga clan- imi place doar Byakuganul, in rest nu prea mam interesat de abilitatile lor, sau istoria lor.

poi cam atat 39

bye bye :bye:
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#15
1) Calanul Uchiha- cel mi tare clan, cu toate ca este dat uitarii, este un clan mostenit dintr'un demon, si sharinganul lor este magnific, chiar daca oamenii sau regenerat cu alti membri din alte clanuri si sharinganul nu a mai ramas asa de pur , tot este cel mai tare clan si pe primul loc mereu pentru mine 8
2) Hyuuga clan- imi place doar Byakuganul, in rest nu prea mam interesat de abilitatile lor, sau istoria lor.
3) Clanul Nara - si acesta este un clan bun si foarte destept 21
în rest mai nimic ,celelalte nu mi se mai par atat de interesante , poate mai este unul in naruto shippuuden cu care concura clanul uchiha la inceput, but, nu imi mai aduc aminte de numele lui 21 . . .ehh asta e, mai uita omul . . .

Byeee !!
Orcine ar fi spus că aşa e Sfârşitul
Credeam c-o să fie cumplit, dureros
Când colo, sfidând la amurg răsăritul
Fu cum nu se poate mai pur, mai frumos . . .


[Imagine: 590860ruyjz7bfx6.gif]

[Imagine: chibi_2356.gif]
Tanya, chibi-ul lui SaKu_AnGeLs_SaSu

#16
Well I think clanul Uchiha , deoarece este foarte puternic plus ca toti membrii acelui clan sunt incredibili de frumosi 0.o 24 Plus ca in el se afla Itachi , personajul meu preferat din intregul anime xD Ii sta extrem de bine cu ochii de Sharingan xD Ok , defapt la toti membrii clanului le sta bine , dar lui Itachi cel mai mult 15 Deasemenea ador istoria acestui clan , m-a atins la inima xD

Don't try to be perfect . Just be yourself .

#17
Doar 3 clanuri din acest anime/ manga m-au impresionat destul de multisor:

1.Hyuuga- datorita Bykugan-ului si celorlalte abilitati foarte complicate/ puternice ale lor.
2.Uchiha- Sharingan.Din cauza lui imi place clanul Uchiha.Alt motiv: niciun alt motiv 22 .
3.Nara- deoarece detine multe informatii si leacuri folosite in medicina.

Acestea sunt cele trei clanuri care-mi plac cel mai mult.
[center][Imagine: 40628691.png][/center]
[center]Sanq's Rx'u! ^^[/center]

#18
Clanul Uchiha-bine,bine...in mare parte pentru din el fac parte Itachi si Sasuke(printre personajele mele preferate din Naruto),dar si pentru ca este un clan puternic,cu Sharingan-ul acela si abilitatiile excelente...Asta da clan:X

Clanul Hyuuga-clan puternic,intelept si cu abilitati excelente,plus ca din el face parte si Neji[:X]...au kekei-genkaiul acela,Biakugan,foarte puternic...

Clanul Nara-inteligenta superioara,tactici surprinzatoare in lupta,fac din acest clan un clan de baza al Konohai...Shikamaru Nara,inteligent si puternic,plus ca iubesc felul sau de a fi,mai ales in Ninja Students cand era foarte lenes[:X]...

#19
Clanul Hyuuga ~ E preferatul meu [ :X ] .. De ce? Pentru ca imi plac ochii lor. Aceia ca indigo .. Mi se par minunati ! .. asa dragalasi [ :X ] .. si Byakuugan`ul lor mi se pare foarte folositor. Adica sa vada pe o raza de nu stiu cati kilometrii .. asta e ceva.. ^_^ .. Plus ca parca daca se uita la tine te citeste ca pe o carte deschisa.. Si stie unde sa loveasca in timpul unei lupte corp la corp .. sau in orice stil .. [ :X ]

#20
Mie imi plac :
-clanul Uchiha - un clan nobil si foarte cunoscut , ce poseda limita sangelui : Sharingan si Mangekyou Sharingan.Din acest clan fac parte ninja foarte puternici ( Itachi , Sasuke , Madara ).Tehnica specifica clanului este Dragon Flacara Jutsu si multe altele ce se bazeaza pe ninjutsu si genjutsu.
- clanul Hyuuga - si el fiind un clan important in Konoha.Cei din clan poseda Byakugan , limita sangelui asemanatoare cu Sharingan.Din acest clan fac parte Neji Hyuuga si Hinata Hyuuga.
- clanul Nara - un clan intelept , ce detine multe leacuri medicinale si informatii .Tehnica specifica clanului este Tehnica Umbrei .Din clan face parte Shikamaru Nara.
- Clanul Uzumaki - Deoarece din el a facut parte Minato , al 4-lea Hokage si tatal lui Naruto.El a inventat Rasengan,o tehnica mai puternica decat Chidori.
Pai... lista mai continua dar cam acestea sunt principalele.Bye !:bye:
[Imagine: ItachiSig.jpg]








Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Top 5 personaje preferate Tenshi_Angel 83 51.140 15-08-2015, 05:02 PM
Ultimul răspuns: Kanra
  Care este... Lye 20 16.284 19-08-2011, 12:03 AM
Ultimul răspuns: Alicia


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)