Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care este animeul tau preferat si de ce?

#1
pai...eu am mai multe preferinte in ceea ce prieveste animeul preferat...primul meu animeu preferat a fost Pokemon4..victorie!!!


....apoi..m-am uitat foarte mult la Naruto[:X-e tare]
....si acum...pt mine animeul preferat ar i vampire knight:X:X:X!!!...e super:chuu: !!!!!Imi place foarte mult vampire knight pt k...kiar daca ceea ce se intampla i animeu este cam rupt de realitate,asta il face sa fie fascinant...te face curios[*devi un zombi din curiozitate:dizzy:]...iar ideea animeului este super[subiectul-:X:X]
_ _ _ _ ^asta cred eu despre animeul meu preferat!!!o//o

cam atat!!! ja'!
2 squirrels: one english, one romanian. Each squirrel in her tree . E. squirrel was fucking a nut. R. squirrel ask: - Are you fucking crazy? E. squirrel answer: - No, I`m fucking nuts .

#2
In primul rand, mai exista un topic exact la fel aici. In al doilea rand, te rog nu posta un topic de doua ori(l-am sters pe al doilea).
Si in al treilea rand, nu face duble-posting.....desi asta e la alt topic, tot aici....dar nu-ti dau edit, ca arata urat, asa ca iti zic aici.
Cu alte cuvinte, ai grija cum postezi, si foloseste butonul de search inainte de a crea topicuri noi.
Just be more carefull ^^
Cya!
A, da, Thread Closed
[Imagine: gameswlpp_79.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Care a fost primul anime pe care l-ati vazut? hero1hero 1 2.417 13-08-2012, 04:39 PM
Ultimul răspuns: Saravis
  [split] Autorul/poetul preferat este... Elizabeth 2 2.082 18-07-2011, 11:50 PM
Ultimul răspuns: Leontina
  Care este numele vostru in japoneza? KarinaD 13 7.039 17-11-2010, 01:14 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  animeul Naruto:-p Ryuu 1 3.990 22-11-2008, 11:51 AM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)