Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Din cel mai stupid concurs posibil (pe care o sa il castigam) am ajuns sa vorbim si pe skype asa ca am ajuns sa te cunosc mai bine. Iti plac pisiciile si mersul pe jos. Prima probabil pentru sunt cele mai perfecte animale de casa si a doua pentru ca ti se face greata la mersul cu masina. Asta cred ca o sa devina mai oribil cand te muti in bucuresti unde totul este la o distanta destul de mare. Dai bacul anu asta dar orice este mai interesant decat sa inveti. Mai ales filmuletele stupide de pe youtube 4

Esti de treba si prietenoasa cu userii noi. Poate asta o sa le dea curaj sa posteze.
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

A trebuie sa navighez balena asta gestanta de forum pana aici ca sa pot zice si eu ca te-am cunoscut live si esti un tip foarte ok cu care se poate sta de vorba (iertat fie-mi faptul ca habar n-aveam cu cine statea de vorba la momentul respectiv).
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

No, n-am vorbit niciodata cu tine personal dar din cate imi pot da seama prin monitor ai un caracter interesant si ar fi placut sa pot purta o discutie cu tine, desi nu avem multe in comun, I guess. Imi amintesc pe un site, nu stiu care, dar era cu si despre carti si mi-a facut placere sa iti citesc majoritatea comentariilor lasate - like a stalker-. Ti-am admirat mereu modul de a te exprima din umbra - again, like a stalker -.

Psycho XD

Se pare ca intr-un fel a dat norocul peste mine,adica nu am dat peste un necunoscut.Pe de alta parte Psychopici (oare de ce ti-am zis asa?) ma sperie mai mereu.Nu de alta,dar mie nu imi plac persoanele sadice.

kitty
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

Fear, eu nu prea te cunosc. Dar esti una dintre multele fane Yaoi si te urasc pentru asta. Sper sa ti se arda laptop-ul si sa iti aduci aminte ca toata viata ta ai trait intr-o greseala! Lebron
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

Alin, oh you, the Great One, cum sa ratez sansa? 21 Te stiu de pe vremea prime-ului si recunosc ca mi-a luat o vreme sa ma obisnuiesc cu felul tau de a fi si cu troll-ul maxim de peste tot, dar m-am obisnuit intr-un final. Mmm... what can I say, apreciez faptul ca esti o persoana cu o incredere mare in tine, ca esti cu picioarele pe pamant si ai idei clare despre diverse subiecte, desi de cele mai multe ori preferi glumele in defavoarea discutiilor serioase. Probabil ca este si din cauza mediului virtual, care nu te indeamna pe tine sa fii prea serios, ba dimpotriva. Scurta intalnire de la Nijikon de acum cativa ani (nu-mi amintesc exact cati) m-a lasat cu o impresie placuta, ba imi amintesc ca am fost chiar surprinsa ca poti fi de treaba, la cate-mi vazusem pe forum pana atunci hehe. Si gluma cu ID-ul de mess a fost priceless, asa ca kudos for that one.

In ceea ce priveste sarmul tau incomparabil si talentul la agatat... meh, ma amuza mereu cand dau de vreo batalie a ego-urilor pe aici. Pot spune ca nu sunt de acord cu toate parerile tale, in special cu cele legate de relatii - franturi prinse pe chatul de aici - dar macar ti le poti argumenta bine. Plus ca toata fatada asta de bad boy mergand spre afurisit uneori parca atat ramane, fatada, din moment ce au fost ocazii cand mi-ai parut respectuos si rezonabil chiar. So, all in all, a nice joker with occasional manners? Pe acolo pe undeva Smile
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Dream Crazy-monkey-emoticon-138
Te-am intalnit si la Nijikon! Cum as putea sa nu iti spun cat de awesome esti in real life?!
Pe forum, pari genul de persoana serioasa si care critica tot ce prinde Kubo
In real life, esti o persoana foarte amuzanta si cu care poti glumi! Esti un real nakama! Mi-ai dat chiar si hugggg la Niji Crazy-monkey-emoticon-138
[Imagine: tumblr_mhil1c1m_Ti1r92q67o2_500.gif]

Though our paths may have diverged, you must continue to live out your life with all your might.
You must never consider your own life to be something insignificant.
You must never forget about your friends who loved you.

Esti unul dintre putinii faggoti pe care-i cunosc si care-si merita titlul de troll, ai vreo douaj de ani, suferi de sindrom alincompulsiv si urasti yaoiul (i feel you). Pe de alta parte esti reprezentantul tuturor gigolo (ilor) de pe zup, te-ai casatorit de curand cu Romania si duceti o viata minunata impreuna cu cei 12 copii, plangand la fiecare episod de fairy tail. Ai fata de aryan dar suferi de 1.70 m. Tobirama este mentorul si guruul tau in viata.

(ma vei plimba cu suv ul fie ca vrei, fie ca nu)
Crazy-monkey-emoticon-159
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

@Yondaime Ohhh, placerea este de partea mea sa-l caracterizez pe venerabilul Yondaime, chiar nu am crezut ca voi apuca ziua aceasta mirifica, acum pot in sfarsit sa exclam ca mi-am trait viata pe deplin 21. Anyway, sa incepem, deoarece am destule sa spun despre tine, prietenul meu si multe probabil te vor deranja, insa you know me, nu imi place sa umblu cu zaharelul dupa mine.

Esti un user pe care il respect foarte mult si care ai incercat sa contribui pe cat posibil in a asigura un mediu distractiv si plin de continut de calitate pentru fiecare user pe forumurile unde ai activat, eu stiu concret de AP si ZUP, insa daca acestea doua reprezinta un indicator, presupun ca nici pe celelalte nu te-ai lasat mai prejos. Esti printre putinele persoane pe care le-am cunoscut in acesti 8 ani de zile petrecuti pe diverse site-uri de specialitate, care intr-adevar pun suflet, pasiune si interes in tot ceea ce inseamna anime-ul din Romania, astfel nu te-ai multumit doar in a face parte din multime si a astepta ca altii sa faca toata treaba, ci ai cautat sa iesi in fata si sa fii printre cei care fac lucrurile sa se miste intr-o directie care in momentul respectiv se considera a fi buna.....asta arata si dovedeste ca iti pasa, iar pentru asta te apreciez.

In al doilea rand, imi pari o persoana deschisa, directa si prietenoasa cu cine crezi ca intr-adevar merita sa fii, insa pe de alta parte, daca cineva nu iti intra in gratii sau nu impartaseste aceeasi viziune ca a ta, devii violent, caustic si nu de putine ori nesimtit si nedrept in ceea ce afirmi. Chiar daca poate ai dreptate in ceea ce sustii, comportamentul tau in astfel de momente nu este justicat deloc din punctul meu de vedere, nu iti face cinste cu nimic si nici tu te face mai dur....asta in ochii mei, poate altii au alta parere, don't know. De asemenea cateoadata ai glume cam rasuflate si insipide care si acestea pot sa fie interpretabile, deoarece nu toti iti cunosc umorul tau ciudat si chiar daca ar fi asa, probabil ca oricum nu ti l-ar accepta fiind cateodata destul de deviat. Pe de alta parte, ai fler, stii sa atragi atentia celor din jur asupra ta si intri usor in vorba cu oricine, iar prin entuziasmul si sarmul tau specific reusesti sa te faci placut si iubit aproape instantaneu de cei cu care interactionezi si nu te iei la injuraturi 21. Seriile tale preferate sunt One Piece, Fairy Tail si Naruto iar nimeni nu poate sa iti dovedeasca ca nu sunt cele mai tari anime-uri ever....iti plac femeile si masinile rapide si vrei sa devii independent financiar pentru a-i ajuta si pe altii mai amarati, deoarece stii foarte bine ce inseamna sa duci o viata cu multe lipsuri.

Hmm, don't know, as mai avea cateva de spus, dar devine acest post prea TLDR si chiar vreau sa-l citesti. Daca o sa-l iei la misto, am sa te distrug, capish? 21)


Edit: Stormrage mi-ai luat-o inainte, dar nu o sa sterg ce am scris mai sus, ca am stat 15 minute sa-l descriu pe hobbitul meu 10

@Stormrage Un user foarte vechi al site-ului, care pur si simplu a facut o obsesie pentru mine si citatele mele din regulament....probabil e geloasa ca am stofa de moderator mai mult decat ea, dar nah, nu e problema, nu e prima persoana care are invidie pe mine 21. Pe chat si forum imi pari o persoana dura si cu gura mare, cu personalitate si mereu avand o opinie in legatura cu orice si oricine, dar sunt curios daca asa esti si in realitate, eu unul astept sa ma convingi.

Iti plac barbosii si in general baietii foarte masculini, muzica rock simfonica gen: Nightwish, Within Temptation. Anime-ul tau preferat in acest moment este probabil Kuroko no Basket, iar personajul favorit Shintaro Midorima din acelasi serial pentru care ai creat o obsesie din punctul meu de vedere. De asemenea, stiu ca esti o fata destul de inalta pentru varsta ta....ne-am potrivi zic eu, deoarece si eu sunt inalt, insa oricat ti-ai dori tu asta, eu nu te plac ca personalitate, so poti sa ramai cu Midori 10.

Urmatorul user sa sara peste caracterizarea mea si sa o descrie pe @Stormrage, niciunul nu aveti destul vocabular pentru a preamari personalitatea mea 21)
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 50.771 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.704 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)