Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cadoul perfect

#11
Ok...pentru fiecare cadoul perfect este ceea ce isi doreste el cel mai mult...In mare parte nu conteaza asa mult cadoul, ci gestul...insa fiecare ne dorim ceva foarte mult...
Deci daca va spun care ar fi pentru mine cadoul perfect, o sa va cruciti...pai cadoul perfect pentru mine ar fi sa mi-l duca cineva pe Gackt in persoana 21

#12
Pentru mine cadoul perfect consta intr-un prieten care sa-l ai mult si bine :p Prietenul bun nu se pierde; dar daca primesti de ex bani, ii cheltui si scapi de ei 106 de prieteni scapi cand iti doresti sa-i ai, si ii ai cand nu-i meriti 17
d ^_^ b Ya, filozoafa de mine 71

#13
Tocmai am avut parte de asa ceva. Ziua mea de nastere a fost pe 30 octombrie. Cu o zi inainte ma simtisem groaznic asa ca nu am mers la scoala. Pe la ora 4 am intrat putin la calculator. EL( tipul de care imi place la nebunie) era Online. Ma rog... am vorbit cu el si m-am intrebat de ce nu sunt la scoala- imi observase lipsa-. I-am explicat ca eram racita si i-am spus ca urmeaza sa vin a doua zi, ca e ziua mea de nastere. Atunci am primit cel mai frumos cadou caci el a zis :" La multi ani! Pe bune, iti zic azi pentru ca maine s-ar putea sa nu pot. Daca mi-ai fi spus din timp poate ti-as fi luat si eu ceva. Asta m-a facut sa ma simt incredibil de bine. Sincer:p
[Imagine: sig3a.jpg]



#14
Pai...Sanatate , fericire ( si un PSP 4 )
Probabil ca mi-as mai dorii sa mi se spuna la multi ani , sa nu mai vad zuppy smiley'uri care le detest...si cam atat...
A..daa..si o planeta
( ziua mea e peste 2 saptamani , asa ca va rog frumos 24 )
[Imagine: fdfgba0.jpg]
[Imagine: 2560139237_b2fb8f427f.jpg]



#15
Hmmm...cadoul perfect pentru mine?Pai sunt foarte foarte multe cadouri perfecte pentru mine 21.Si sunt foarte scumpe. Sa le enumar?Oricum nu am ce face 10 In primul si in primul rand imi doresc un laptop (de preferat macbook Zuppy04), un pian, si muuulte multe haine care sa imi placa la nebunie pentru ca in orasul meu nu gasesc mai nimic si trebuie sa ma plimb peste tot sa-mi gasesc o bluza batut pai cam atat.Credeam ca sunt multe dar defapt sunt doar 3 4 Cand eram mica cadoul perfect pt mn erau papusi si dulciuri ^^ hehe

#16
Sicer...cadoul nu conteaza,ci gestul.Am primit anu asta o gramada de cadouri,dar cel mai frumos a fost un pulover de la mama.Este super.
Toti colegii mi'au zis "La multi ani!" si asta apreciez.Pe net,am primit "Happy birthday" doar de la cateva persoane.Damn.
PS.Chiar si un "La multi ani!" acolo conteaza,semn ca cineva tine la tine,si si'a amintit de tn.

#17
yay...cadoruriii
cred ca [,] cadoul meu perfect ar fi un nou iPhone pentru ca cel pe care il am acum s-a cam stricat si nu mai merge asa de bine chiar daca nu il am de mult ( doar de 1 luna...) ei bine poate ca l-am scapat de multe ori pe jos dar asta nu mai conteaza....
Deci cadoul meu perfect ar fi un iPhone
††
You define The line beetwen human and divine
In this empty place intrinsic GRACE, SO necesary...
†Aoi†
you define
[Imagine: df.jpg]
There are times, {Aoi}, I wish I had never set eyes on you,
Because every look makes me fall in love with you more,
And make it so i cannot live without you.



#18
Cadoul perfect 39 sunt mai multe... hehe ^^"
- o chitara electrica :chuu:
- o piscinaaaaa dance
- un iphone albastru deschis Zuppy11
- un mega-poster cu Skillet 38
- un laptop nou 22

um... unele cam imposibil de indeplinit 71 dar si un simplu "La multi ani!" conteaza, asa cum a zis -Lore- :-P
[Imagine: 561597i0h59rpysw.jpg]
I’m not a perfect girl. Sometimes I have a broken heart and maybe some days nothing goes right. But when I think about it and take a step back I remember how amazing life truly is and that maybe, just maybe I like being unperfect !
[Imagine: chibi_1645.gif]
She`s Layla, Layla luvs u 3 :X Give her candies, much candies ^^, chibi-ul lui diabolique_alien

#19
iupiiiiiiiiii e ziua mea...sau nu..21...as vrea sa primesc39...stati canu vreau sa fiu prea pretentios...4....o chitara Gibson primita chiar de la kirk hammet(chitaristul de la metallica 65 ) cu semnatura pe ia si cu un amplificator si cu tot ce trebuie pt o chitara...21...nu am fsot prea pretentios nu? 21

#20
cadoul perfect39...hmmm
nu prea am pretentii la cadouri.Animele nu vreau,caci am deja doua pisici, si doi catei mai mari, haine destule, e prea greu sa cant la chitara asa ca...nu mersi...
eu as vrea un cadou din inima,o felicitare cu o poezie105,sau un desen...
ar fi minunat
si daca se poate un aparat digital...4








Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)