Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bune si Rele

#71
Alesia.


Bune : Foarte sociabilă, copilaroasă, prea de treabă, foarte înţelegătoare, ajuţi pe oricine la nevoie, şi avocata noastră, ce mai? 15

Rele : Câteodată eşti prea obosită. Vorba ta : Mai relaxeaza-te. 21

#72
Bune: Eşti de treabă, scociabilă, funny, cute, nice, beautiful, încăpăţânată, hotărâtă când e cazult.

Rele: Te plângi prea mult. Nu ştii să te apreciezi. Prea atentă la detalii insignifiante. Te superi repede.

#73
46[nu pot rezista sa nu ma bag in seama]

Bune: pari foarte de treaba4

Rele: 39 nu prea stiu, nu te cunosc ..71
[Imagine: YWk6O.jpg]

#74
Aw, nu sunt chiar aşa de treabă.

Bune: Pari foarte.. micuţă. Simpatică, maybe.

Rele: Nu rezişti să nu te bagi în seamă, din posturile tale pe care le-am mai vazut pe forum am realizat ca eşti quite.. boring.

#75
Sophie.

Bune: eşti prietenoasă, amuzantă, grijulie, inteligentă, ai o personalitate puternică, gusturi bune în materie de muzică, talentată, cu capul pe umeri, drăgălaşă, genul meu, troll, micuţă, rea, \\\"umblată\\\", izvor de energie. edit: enervantă.

Rele: nu ai încredere în mine, nu ştii când glumesc, eşti enervantă uneori [dar îmi plae *mută sus*] şi nu îmi place când faci pe fraiera şi când nu mă bagi în seamă pe mess. MĂ FACI \'CAPRĂ\' PREA DES!

Te iubesc, anyhow.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#76
Ang 19, eu te cunosc...deci..

Bune..
Imi place ce faci, gfx-urile, pozele, poezile, etc. Esti foarte frumoasa, si nebuna, ai tupeu, ai momentele tale cand esti dragutza, si asta e asa sweet :love:

Rele...
OMFG! Ai momente cand ma scoti din pepeni, si asta nu e bine pentru ca eu ma enervez repede, mi se pare ca iei taurul de coarne prea des. -.-\'\'.

Dari oricum, cele bune sunt mai multe21
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#77
Nu mai postaţi dacă nu cunoaşteţi persoana respectivă. Aşteptaţi să apară cineva cunoscut ;(.

@On: Piersicuţă.
Bune: Tu eşti de treabă, micuţă şi inocentă, diabolică dar totodată simpatică, în special când te enervezi.^^
Rele: Timidă şi cam orgolioasă.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#78
Citat:Ang , eu te cunosc...deci..

Awsum! Pentru că eu nu...22
Citat:Esti foarte frumoasa, si nebuna, ai tupeu, ai momentele tale cand esti dragutza, si asta e asa sweet

Aww, thanks sweetie.

Citat:OMFG! Ai momente cand ma scoti din pepeni, si asta nu e bine pentru ca eu ma enervez repede, mi se pare ca iei taurul de coarne prea des. -.-\\\'\\\'.

Eh, sunt în zodia taur, se înţelege.

Amber

Bune: Păi deşi vrei să pari mare şi rea, eşti micuţă şi inofensivă, amuzantă, enciclopedie muzicală, un foarte bun Gfx-er, malefică şi ştii cum să-mi faci ziua.
Rele: Păi câteodată ţi se urcă \\\"şefia\\\" la cap şi iubeşti dragonii ăa prea mult.

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#79
Ang.

Bune : Înţelegătoare, bună la suflet, amuzantă, onestă, optimistă, isteaţă, câteodată sinceră, desenzi super, politicoasă, recunoscătoare, modestă . . . pff, şi nu îmi mai vin. 21


Rele : Prea mândră, încăpăţânată, zăpăcită, leneşă etc.
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#80
Tu, Zuzi : >

Bune: Pai esti foarte de treaba, nebunatica, amuzanta, prietenoasa, energetica, ambitioasa, isteata.
Rele: 39 Aici e mai greu : )) Nu am gasit ceva anume, ceva care sa insemne \"rau\", in adevaratul sens al cuvantului .__. Poate cateodata esti suparacioasa, donno. Nu cu mine, in alte posturi pe care le-am observat cu alti useri : ))
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)