Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bune si Rele

#61
Blood_Saya
Nici eu nu am vorbit fata in fata cu tine xD Dar imi dau seama ce fel de persoana esti..
Bune-Uhm,pai stiu ca tu ai o parere buna despre mine 65 Asa ca si parerea mea e la fel 21 Am vazut ca nu faci spam39 Stiu ca il atentionezi pe Narumi cateodata *thinks* Eto,cam atat Zuppy03 [scuze,nu te cunosc ;_;]
Rele-Spui lucrurilor pe nume 39 Adica,nu e intotdeauna rau.. o_o Nici nu te-am vazut certandu-te ...de fapt,wait that's not a bad thing at all-_- Argh,sper sa vorbim si sa imi fac o parere despre tine fiindca postul meu ajunge spam x.x
LOLNOPE

#62
Mitzuke.
bune: pari de treaba))..nik nu te cunosc frate de unde sa stiu cva bun de u21
rele- nu gasesc nik rau))24)...nu imi vin nik in minte ..nik nu te cunosc21
aja...sa vedem ce va urma :bye:
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler



#63
Tot eu 10

Marian 10

Bune: Esti un baiat dragut, de treaba, iti place sa experimentezi lucruri noi, amuzant, creativ ( avand in vedere ca nik-ul ti'l schimbi in fiecare sap...eu nu as avea atatea idei pt nik cum ai tu 10 ) si tot restu 10
Rele: ai avut, dar le-ai indreptat astfel nu mai ai nimic rau..adic poate ai dar eu nu le stiu...deocamdata ai doar lucruri bune
[Imagine: 97943774.png]
~Thanks Rx~!~

Fa exact lucrul de care ti-e frica!


#64
Akasuna Lynn:

Bune:pai nu te cunosc personal dar din cate mi s-au spus esti o fata de gasca si draguta.
Rele:din nou nu te cunosc deci...nu stiu
I'm Kira.

#65
Mousy

Bune : Well fata draga nu prea te cunosc ca sa imi fac o parere despre tine dar vad ca nu prea postezi la FF si asta cred ca e cel mai bine21 . In rest spre ca cu timpul sa te cunosc mai bine .

Rele: Ca si mai sus nu pot sa imi fac o parere :] inca .
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#66
Got'cha

Denny draga mea
105

Bune: Face parte din OC 8 Ii place yaoi-ul e sociabila draguta o iubesc si ea ma iubeste 105
Rele: E majoreta si eu nu sunt. 20 Denny i hate you pentru asta 17 si nu sta in Bucuresti sa o vaaa~aad

#67
Mitsuuu >=]

Bune : o_o esti dintre cei mai perversi castraveti/porumbi/morcovi/ wtf, legume. you are my long time friend, si nu mai vorbesc in engleza pana nu te invat si pe tine 21 I shall teach you >=o stii sa iti tii prietenii aproape, esti glumeata, pastrandu-ti simtul umorului pana si in situatiile mai putin fericite xDD. pe mess cel putin radem de ne stricam, lulz. besides, we're OC members ^_^. luph ya [and I love myself too xD]

Rele : n-am vazut pe nimeni sa intre in bucluc asa des ca tine 24. in timpu` scolii toata ziua cautai ajutor si nu stiam cum sa fac sa te mai scap de belele. buuuuut, I still love ya. asta nu-i un lucru rau, da tre`ia sa scriu si aici ceva . btw, sa nu mai folosesti asta -> 23 it freaks me out and pisses me off. =D

#68
Tox,za dudette with za prafuri
Bune : Omfg,imi place cum te comporti xD U talk english,faci parte din OC si iti place Slipknot.Uhh,uhh,te-ai inscris la RPG la insistentele mele si ale lui Teh 24) And you're lovely.Me likes you xDDD
Rele 4ude,i dunno.Daca nu vi in vacanta pe litoral,i shall hate ya [valabil pentru toti 24]
LOLNOPE

#69
Mitzuuuuuuu hug

Duda, te-am prins la perete 8 .

Well,

Bune : Paai esti o tipa foarte de treaba, simpatica, draguta si copilaroasa cum imi place mie. Stii sa te distrezi21 si-mi place vocea ta :X. Si imi mai place ca te enervezi cand iti zic piticot 8 sau minora :X.

Rele : Unori te aprinzi cam repede 15 . Dar in rest de Ok ! :X.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#70
Usagi-chan

Bune : pari a fi o tipa de treaba si justa cu toti ,asta imi place Smile

Rele : crezi ca faptul ca esti cineva superior aici
[Imagine: aaaakip.jpg]




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)