Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna sunt nou venita

#1
Dupa cum zice si titlul sunt nou venita. Am 14 ani si ma numesc Alexandra. Am o mare pasiune pentru scris, defapt pentru tot ce are legatura cu anime.
Anime-ul preferat este Gravitation. Nu cant la niciun instrument, dar din toamna o sa iau lectii de violoncel4. Stau in bucuresti, imi plac cartofii prajiti; porecle: Lecs ( de la o prietena), Branza ( din cauza ca am pielea foarte alba21 ), Rudolf ( intr-o iarna era asa de frig ca mi se inrosise nasul ) si S.U.A. ce sa va mai spun? Am si eu o poveste : Pericolul pandeste, la fel si dragostea. Daca mai doriti sa stiti ceva, intrebati.bye
[Imagine: 4030611123_ba7807d59b.jpg]

Mintea îmi spunea: "dormi". Dar şi mai profund, îmi spunea: "visează".
Mintea, am putea spune ca este o dictatoare tirana vesnic in razboi cu sufletul.
True blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24778

#2
Bine ai venit pe Animezup, Rin Rin!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey *hugs* bine venişi pe forum. Sper să te acomodezi aici foarte uşor şi să fi activă. Dacă tot eşti aşa talentată la poezii poţi să-ţi deschizi http://animezup.com/forum/forumdisplay.php?fid=138
aici un topic cu poezii şi să ne arăţi talentul tău 4. Secţiunea de poezii e mai nou făcută btw şi oricum sunt mulţi talentaţi pe forum cărora le place să scrie în special poezii. Oricum încă o dată bine ai venit şi Cum te cheama ? De unde eşti, câţi ani ai ? Culoare preferată ? Zodia ? Ce animeuri ai vizionat, iar manga ? Citeşti ? Dacă tot nu ai spus nimic de tine te-am luat la întrebări. 21 BTW nice nickname. Îmi aminteşte de o fată din anime dar nu mai ţin minte ce anime. o.O Oricum încă o dată bine ai venit pe forum şi sper să - ţi faci aici câţi prieteni doreşti.



P.S Vezi că dacă vine un individ bizar pe nume Kashim şi o domniţă pe nume Lori nu te speria. Aşa se comportă ei în preajma nou veniţilor : )) E tradiţie 21 O saă te acomodezi şi cu ei. Chiar dacă par ei aşaaaaa ei bine sunt foarte prietenoşi trebuie doar să ajungi să-i cunoşti.
-

#4
Ma cheama Alexandra
Sunt din Bucuresti
Am 14 ani
Culoarea preferata este albastru marin
Sunt sagetator
Am vizionat Nana, Death Note, Honey and Clover, Paradis kiss, Blood + si altele
Si da imi place sa citesc21)


Sper si eu sa ma integrez4
[Imagine: 4030611123_ba7807d59b.jpg]

Mintea îmi spunea: "dormi". Dar şi mai profund, îmi spunea: "visează".
Mintea, am putea spune ca este o dictatoare tirana vesnic in razboi cu sufletul.
True blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24778

#5
Helau Rin Rin . Bine ai veniit pe Zup . Sper sa te acomodezi repede si sa iti faci cati mai multi prieteni . Pai am decat doua intrebari :
- Care e anotimpul tau favorit ? 15
and
- Chiar ti-ai dori sa iei lectii la violoncel ?
Cam atat .. inca odata bun veniit hug

#6
Zuppy ataseaza imagini acum...

Uelcom! Si... ce muzica asculti?
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

#7
Citat:P.S Vezi că dacă vine un individ bizar pe nume Kashim şi o domniţă pe nume Lori nu te speria. Aşa se comportă ei în preajma nou veniţilor : )) E tradiţie 21 O saă te acomodezi şi cu ei. Chiar dacă par ei aşaaaaa ei bine sunt foarte prietenoşi trebuie doar să ajungi să-i cunoşti.

Lynn 24.
Well, hello Rin Rin ? Bun venit pe animezup. Să fii un user activ. : ).
As Kashim asked, ce muzică asculţi ?
Ce îţi place atât de mult la Statele Unite ale Americii b-) ? lol.

Welcome.
LOL. EDIT. Uită ultima întrebare 24.
EÅŸti la liceu ? Ce profil ?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#8
Godziilaa: ascult mai mult un fel de rock, dar nu din ala zapacit21)). Si da chiar vreau sa i-au lectii de violoncelSmile
Lori.: Imi place mult anotimpul toamna, nu sunt la liceu ( m-a dat mama mai tarziu la scoala21 ) si vreau sa dau la economic sanitar sau filologie pupic un pupic la toti
[Imagine: 4030611123_ba7807d59b.jpg]

Mintea îmi spunea: "dormi". Dar şi mai profund, îmi spunea: "visează".
Mintea, am putea spune ca este o dictatoare tirana vesnic in razboi cu sufletul.
True blood: http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24778

#9
Ohayo... Ma bucur sa te cunosc. Din bucuresti, zici? 4 Ar fi super sa ne intalnim 71 Spor la scris. Eu nu te mai iau la intrebari , scapi10 Bye. Sa ai o zi buna.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#10
Buna Rin Rin!!!
Bine ai venit pe Zup,sper sa te simti bine alaturi de noi!!
Am doar 2 intrebari sa iti pun:
1)Ce fel de carti iti plac?
2)Iti place Kuroshitsuji?
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  buna sunt simo emiko 7 3.266 13-03-2011, 11:27 PM
Ultimul răspuns: Cookiesor
  buna,sunt noua ♥ Iepuras♥ 8 3.849 02-07-2010, 12:37 AM
Ultimul răspuns: ♥ Iepuras♥
  buna !sunt noua kitinuta 4 2.726 12-11-2008, 02:35 AM
Ultimul răspuns: Lye
  Salut ^_^ Nou-venita ^_^ SakuyaRena 5 3.325 19-04-2008, 08:23 PM
Ultimul răspuns: SakuyaRena
  Buna!Sunt noua! beautiful angel Minako 5 3.657 04-12-2007, 06:57 PM
Ultimul răspuns: Lye
  buna...sunt aici... Mikomi_Aikou 2 2.563 16-11-2007, 07:44 PM
Ultimul răspuns: Lye


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)