Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Buna!Ma numesc Marta si am 12 ani.Sunt in zodia balantei,culoarea mea preferata este rosu.Am un fic cu Naruto numit My fic(SasuSaku).Desenele mele preferate sunt:
-Naruto
-Nana
Sunt o fire ambitioasa care nu se da batuta si vreau sa-mi fac foarte multi prieteni.De obicei sunt calma,foarte prietenoasa si dragutza.Puteti sa-mi ziceti Marty fiinca asta este porecla mea,mai am si altele,dar aceasta imi place cel mai mult.
P.S:Vreau comentari la ficul meu,se poate?
Cam atat despre mine,daca mai aveti intrebari va voi raspunde la ele cu mult drag.Bye!
[Imagine: 2wf00ud.jpg]

I love momy:Hitman, my aunts4evika,Kiduu,mada_sasuke,sysurile mele: Mistic Girl,***candy bar**,Sakurika bombonik and CutMyLifeWIthThisScrissors. [Imagine: chibi_2722.gif]
, chibi-ul lui Amelia

#2
Bine ai venit pe Animezup, Amelia!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
hi Marty-sper sa te distrezi pe animezup
Am si eu cateva intrebar pentyru tine;
1.Ce muzica asculti?
2.Care e cartea ta preferata?
3.Care e personajul tau preferat din Naruto?
4.Pe ce data esti nascuta?
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#4
1.Pai i-a sa vedem ascult muzica rock,pop depinde imi plac si melodiile romanesti,dar nu mai cele foarte bune.
2.Cartea mea preferata:imi plac mult cartile despre istoria grecilor deci cred ca cel mai mult imi place cartea:Iliada,Odiseea si Eneida(intr-o singura carte)
3.Pai imi place destul de mult de Sakura in Shippuuden,pentru ca devine mai puternica si ambitioasa.
4.Sunt nascuta intr-o zi de toamna,adica mai precis pe 22.10.1997.
Deci daca mai ai intrebari iti voi raspunde la toate.Sper sa fim prietene,iar ceilalti daca vreti sa ma intrebati ceva puteti sa o faceti.
Bye!
[Imagine: 2wf00ud.jpg]

I love momy:Hitman, my aunts4evika,Kiduu,mada_sasuke,sysurile mele: Mistic Girl,***candy bar**,Sakurika bombonik and CutMyLifeWIthThisScrissors. [Imagine: chibi_2722.gif]
, chibi-ul lui Amelia

#5
da sigur ca vreau sa fim prietena
mai niste intrebari:
1.Faci parte dintr-o famlie pe Animezup?
2.Ce manga citesti?
When the world gets in my face,
I say, Have A Nice Day.
There was a time
When I was so broken hearted
Love wasn't much of a friend of mine
The tables have turned, yeah
Cause me and them ways have parted

[Imagine: 2iv08c4.jpg]
weakness ??[/i][/b]

#6
(11-07-2009, 11:53 PM)Snow.Blood A scris: da sigur ca vreau sa fim prietena
mai niste intrebari:
1.Faci parte dintr-o famlie pe Animezup?
2.Ce manga citesti?
Ok!Iti voi raspunde si la aceaste intrebari.
1.Poi am o mama pe cinste Kel'Thuzad si mai multe prietene pe care mi le-am facut recent si desigur Lenna o prietena foarte buna
2.Naruto
P.S:Mersi de comentariul de la fic si voi tine cont de critici.E primul meu fic si sunt incepatoare asa am mai facut,dar nu serioase.
[Imagine: 2wf00ud.jpg]

I love momy:Hitman, my aunts4evika,Kiduu,mada_sasuke,sysurile mele: Mistic Girl,***candy bar**,Sakurika bombonik and CutMyLifeWIthThisScrissors. [Imagine: chibi_2722.gif]
, chibi-ul lui Amelia




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)