Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Buna
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Buna!Ma numesc Marta si am 12 ani.Sunt in zodia balantei,culoarea mea preferata este rosu.Am un fic cu Naruto numit My fic(SasuSaku).Desenele mele preferate sunt:
-Naruto
-Nana
Sunt o fire ambitioasa care nu se da batuta si vreau sa-mi fac foarte multi prieteni.De obicei sunt calma,foarte prietenoasa si dragutza.Puteti sa-mi ziceti Marty fiinca asta este porecla mea,mai am si altele,dar aceasta imi place cel mai mult.
P.S:Vreau comentari la ficul meu,se poate?
Cam atat despre mine,daca mai aveti intrebari va voi raspunde la ele cu mult drag.Bye!
Bine ai venit pe Animezup, Amelia!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
hi Marty-sper sa te distrezi pe animezup
Am si eu cateva intrebar pentyru tine;
1.Ce muzica asculti?
2.Care e cartea ta preferata?
3.Care e personajul tau preferat din Naruto?
4.Pe ce data esti nascuta?
1.Pai i-a sa vedem ascult muzica rock,pop depinde imi plac si melodiile romanesti,dar nu mai cele foarte bune.
2.Cartea mea preferata:imi plac mult cartile despre istoria grecilor deci cred ca cel mai mult imi place cartea:Iliada,Odiseea si Eneida(intr-o singura carte)
3.Pai imi place destul de mult de Sakura in Shippuuden,pentru ca devine mai puternica si ambitioasa.
4.Sunt nascuta intr-o zi de toamna,adica mai precis pe 22.10.1997.
Deci daca mai ai intrebari iti voi raspunde la toate.Sper sa fim prietene,iar ceilalti daca vreti sa ma intrebati ceva puteti sa o faceti.
Bye!
da sigur ca vreau sa fim prietena
mai niste intrebari:
1.Faci parte dintr-o famlie pe Animezup?
2.Ce manga citesti?
(11-07-2009, 11:53 PM)Snow.Blood A scris: [ -> ]da sigur ca vreau sa fim prietena
mai niste intrebari:
1.Faci parte dintr-o famlie pe Animezup?
2.Ce manga citesti?
Ok!Iti voi raspunde si la aceaste intrebari.
1.Poi am o mama pe cinste Kel'Thuzad si mai multe prietene pe care mi le-am facut recent si desigur Lenna o prietena foarte buna
2.Naruto
P.S:Mersi de comentariul de la fic si voi tine cont de critici.E primul meu fic si sunt incepatoare asa am mai facut,dar nu serioase.