Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna

#1
Buna. Ma numesc Mariana am 15 ani, sunt din Bucuresti, sunt o fire sociabila si destul de vorbareata. In rest nu va mai spun nimic, va las pe voi sa ma intrebati.21 Sper sa ma integrez printre voi si sa-mi fac multi prieteni.hug


#2
Bine ai venit pe Animezup, mary!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Welcome here, Mary hug

- ce zodie eÅŸti ?
- îţi place să scrii ? proză sau poezii ?
- lucrezi în photoshop ?
- serial preferat ?

Cam atât. Have fun ! hug

#4
Hello Abbeh,hug

Intrebarile tale:
1. Sunt zodia leu.
2. Pai cred ca mai mult imi place sa scriu poezi decat proza.
3. Cateodata.... numai atunci cand vreau sa editez vreo poza urata.
4. Pariu cu viata dar imi plac si K-dramele cred ca intra la aceeasi sectiune.21

hug

#5
Welcome here Mary. hug Sper să îţi faci mulţi prieteni ( inclusiv pe mine 5 ) să te simţi bine pe aici şi tot tacâmul.

Dacă tot îţi plac k-dramele, mă întrebam . . . care sunt k-dramele tale preferate? 5 ( de o bucată de vreme şi eu am devenit obsedată de ele o.o )
K-pop asculţi? Dacă da, ce formaţii/cântăreţi?
Alte genuri muzicale?
Un top 5 al melodiilor tale preferate?
De unde ai aflat de Zup?

Meh, cam atât. Încă odată îţi urez un bun venit călduros şi sper şi eu să te integrezi printre noi, rapid. Buh-bye! hug
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

#6
Welcome here, Mary :3 Sper sa iti placa aici, sa te adaptezi repede si sa-ti faci multi, multi prieteni. Cu siguranta o sa fie foarte usor, o sa vezi : )). Lumea pe aici e foarte prietenoasa.
In fine, eu sunt Diana, dar poti sa-mi spui Beki, incantata de cunostinta. Hmmm....chiar imi este lene sa citesc ce intrebari ti-au pus restul, asa ca o sa-ti spun cateva si ma rog sa nu te mai fi intrebat cineva aceleasi chestii : )).
1. Ai frati/surori?
2. Temerile tale?
3. Animalul preferat?
4. Materia preferata?
Cam atat. Inca o data bine ai venit si distractie placuta. Spor la postat
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#7
Buna, Zuza.> ohh, imi place numele tau.:X
Si multumesc pentru primire.hug

1. Pai am urmarit Boys Over Flowers, City Hunter, Dream High, Playful kiss, Personal Taste, You're beautiful, Oh, My Lady si as vrea sa urmaresc cat de curand 49 Days, am auzit ca este o drama destul de buna acum nu stiu...
2. Da ador Kpop-ul. Trupele/cantaretii mei preferati sunt: 2NE1, Big Bang, G-Dragon SHINee, Super Junior, MBLAQ, DBSK, TVXQ, SNSD, 2PM, Ss5501, After School Red, Miss A, f(x), IU, Taeyang, Se7en, BoA, JYJ, T-ara G.NA, sper ca nu am omis nici una... 39
3. Pai mai ascult rock, dance, house, si chiar si rapp (cateodata).
4. Un top pai sa vedem: - SHINee Lucifer
- MBLAQ Mona Lisa
- 2NE1 - I am the best
- Big Bang beautiful Hangover
- Bom You & I (nu le-am pus intr-o ordine anume.)
5.Stiam de ceva timp de acest site, cautam ficuri de citit si am dat de el.

Buna, βεκi multumesc pentru primire.hug

1. Da am o sora mai mica, in clasa a IIa.
2. Urasc sa fiu in centrul atentiei. (doar gandul la acest lucru imi da fiori.21)
3. Pisicile.:X
4. Pai cred ca ar fi desenul.

#8
Buna Mary.hug Bun venit printre noi.
Ma numesc Simona dar poti sa-mi spui Mina.
Am observat ca esti din Bucuresti si am zis sa trec si eu pe aici cu un rand de intrebari.

1. Din ce sector esti?
2. Anime-urile preferate.
3. Culoarea preferata.
4. Genul de filme care iti plac.

Cam atat, nu vreau sa te stresez cu multe intebari. Si inca odata Welcome si sper sa-ti faci multi prieteni.
Bye.pupic

#9
Buna Mina-chan, ma bucur sa te cunosc.hug

Intrebarile tale:
1. Sunt din sectorul 5.
2. Naruto/Naruto Shippuden, Nana, Kaleido Star, Death Note, Lonely Complex, ar mai fi cateva dar imi e lene sa le scriu sunt prea multe.21
3. Albastru si rosu.
4. Romance, drama, action si horror.

Nu iti face griji imi place sa raspund la intrebarile voastre, multumesc tuturor pentru primirea calduroasa.pupichug


#10
to nijikon? or not to nijikon? this is the question!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)