Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna ^^

#1
Ma numesc Florin , am 17 ani , sunt din Constanta. Imi place rock-ul si filmele de groaza.
Daca aveti intrebari va raspund cu placere ^^.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Foca O iubeste pe Isis!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey Foca O iubeste pe Isis ^_^ Bine ai venit pe forum ^_^ ... Am cateva intrebari pentru tine 5 .
- Ce fel de mancare iti place 15 .
- Ce fel de anime/manga iti plac .
- Siiii ... cum de ai dat de animezup ^_^ .
Cam atat ... Iti voi da un pm .. vei vedea cu ce ^_^ . Sper sa ne imprietenim . Chuu & Kissu'

#4
Imi place mancarea de fast-food , nici de cum cea gatita. 21
Nu prea ma uit la manga si anime , mai tot timpul sunt pe afara sau la liceu.
Pai " Isis " mi-a spus sa vin sa-mi fac cont , deci asta am facut.
Si eu sper sa ne imprietenim.

#5
Hey tu , iubire ! :]]]]] Bine ai venit pe 'zup si mersi pentru ca nu m-ai refuzat 5 . Si poza aia cu mine la avatarul tau , offf !!
Sa postezi mult [ pe cine pacalesc eu aici ? E clar ca o sa fii ocupat cu liceul si nu intri nici tu in timpul saptamanii ] , dar oricum " Have Fun " : > . Vrei sa stii cva da'mi mesaj pe mess sau pe profil sau unde vrei tu .

Byee ! And I love you ! [ ce pompos suna ] .
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)