Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Buna...

#11
Scuze ca nu v'am dat nici macar un raspuns. Dar va raspund acum.
Animeurile preferate sunt:
Kaleido star, Death note, Ai No Kusabi , Nana, InuYasha, Yu Yu Hakusho, Bleach, Vampire Princess Miyu, Vampire Knight, Full Metal Panic, Nana, Special A, etc...
Personajele preferate din anime-uri: Death note- L , Kaleido Star- Sora, Ai no kusabi- Riki, Blach- Rukia , Vampire Princess Miyu- Miyu , VAmpire Kniht- Yuuki, Yu Yu Hakusho- Kuarama, Yusuke, Hiei, Inuyasha- Kakome si Inuyasha, Nana - Hachi si Nana, Special A - Toti.

Trupele mele preferate: The gazette, Cinema bizarre, Lm.c, Sug, Miyavi, Alice nine, Three Days Grace , Kagrra, Kra , An cafe, Green day, B2st, Super Junior, Shinee, Ft. Island, etc...

Florea preferata: - tradafirul rosu

Nu, nu cant la pian. Dar as vrea. Doar ma atrage acest gen de muzica, ma linisteste si ma face sa ma scunfund in ganduri. [ cum o fac cam mereu O_o ]

Melodia preferata: am multe.

Ex: three days grace - animal i have become
An cafe - Snow scene
Mample Gunman (cred)
Cinema bizarre - forever or never
Lm.c - oh my juliet
Miyavi- Senor Senora Seniorita
Itoshi Hito (cred ca asa se scrie)
Super Junior - Dont Don, Bom Bom, It's you, No other, etc.
Shinee - Hello, Lucifer, Amigo, Rind Ding Dong, Replay, ... [ lista continua ]

Seriale preferate: Furtuna la palat (bunciel la inceput)
Giuvaierul palatului (bun)
Cronicile frumoasei luptatoare (asa si asa) (sa mentionez ca sunt seriale korene)
:XSecrete la Palat (Extraordinar!! Baieti draguti sunt la greu.)
Top baieti dragutzi din Secrete la palat : bi-dam. Al-cheon , Bo-jong (cred), Seok-pum, etc...

Top baieti: Cinema bizarre - Yu
An cafe- Kanon
The gazette - Reita
Alice nine- Saga
Lm.c - Maya , Aiji
etc...

Descriere despre mine: Sunt o fata destul de inalta , cu ochii caprui si parul castaniu. Imi plac peisajele , ploaie si dulciurile (incerc sa reduc din ele). Sunt mai mereu aieriana si uneori zici ca sunt o moara stricata. Imi plac conversatile si sa stau pe calculator.
Sunt calma dar uneori pot sa imi ies din fire foarte usor, mereu imi cer scuze chiar daca nu am facut nimic. Uneori sunt mai ghotica si zici ca sunt emo, dar asta e 10. Lucrurile care nu imi plac sunt multe. Cum ar fi persoanele increzute cu egoul prea mare. CEle care cred ca au totul si pot sa se somporte cu cei din jur ca ultimul gunoi.
Acum despre manele. Mie mi-au placut manele numai asta ascultam dar m-am lasat de ele acum 2 ani, si ma facut bine. Nu ii pot critica pe cei care asculta manele si nici pe cei care le canta, pentru ca fiecare avem gusturi diferite.
Mi-a fost mai greu sa ma adaptez pe AnimeZup , dar sa stiti ca sunt o persoana sociabila daca ma cunoasteti si mai fac si glume. A uneori nu comentez pentru ca imi e jena si frica ca sa nu mai fac greseli, ma cred mereu o imperfectionista si inferioara celor din jur. Uneori ma simt straina pana si print-re membri familiei. Sper ca nu v'am facut sa credeti ca sunt o persoana rea sau asa ceva, tot ce vreau este sa imi fac prieteni si sa ma inteleg cu voi. Atata tot.
Sumimase daca vam plictisit.

Ps: Stiu ca nu sunt buna la gramatica. Nu m-am omorat cu scoala si acum chiar regret. Cat imi doresc sa pot fi mai buna la gramatica 20 Nu stiu multe lucruri pe care trebuia sa le invat din clasa a 5 (cred). Toti au avut dreptate cand au spus ca mai bine ma tin de carte ca mie o sa imi fie greu, nu lor.
Si genul animelor care imi plac sunt : - yaoi :X:X:X , etc... , si pe ultimul loc yuri.
Dea bea m-am apucat de niste manga yaoi. Cum asta e un forum anime T T desigur ca imi plac, doar nu mas fi inregistrat de frumusete. ^^
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)