Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Bloody teo GFX ...

#1
Pai, m-am gandit ca totusi cateva critici nu strica.
Nu sunt tocmai incepatoare, PhotoShop-ul il am mai demul insa lucrez ca una.
Deci, acestea sunt ceva mai vechi...

1)
[Imagine: 438semnatura.png]

2)[Imagine: 7d37e471945364c4-1semnatura.png] - prima varianta.

[Imagine: ada.jpg] - a doua varianta.

3)
[Imagine: faina2.png] - nu e tocmai o semnatura...


Cam atat, de data aceasta.Data viitoare o sa pun ceva lucrari mai recente.




Ja ne...

#2
Eto ... Teo-chan ... Pune ceva mai noi ...
Adica, la astea ai primit comm-uri >.>
Si ai putea pune ceva mai ... "proaspat" ...
Si uite ... iti zic ce e in neregula cu ele >.<
Marimea ... Si oricum, stiu ca ai intrat pe cele bune ...
Asa ca pune ceva mai ... nou, cu efecte ...
Chiar tutoriale sa faci ...
[eu pe care le-am facut, le-am invatat 17]

Si ... good luck ... Astept pe cele mai noi ale tale ...
Si nu uita, I can see your work xD
[btw, nu le pune la inceput pe alea de acum 1 luna sau chiar mai mult]
[e chiar ciudat ... la ce nivel esti tu si ce lucrari ai postat O.o]

Gambate ... And one hug from nee~chan :6:

#3
Blody-chan..Trec si eu pe-aici..
So ya..Vad ca ti l-ai pus pe alea mai vechi si mai bune...Trebuia sa pui si mai noi...Majoritetea l-eam vazut..Mi le-ai aratat.

Iti spun ca trebuie ca marimile sa fie mai dreptunghiulare in lateral..La aceste seturi nu e chiar asa de mult de comentat..Dar sunt foarte dragute,si good luck in continuare!bya bye!
[Imagine: bgcopycopyfl1.png]

#4
Merci pentru comment am inteles, o sa pun niste seturi mai noi
Pai stiu ca nu am mai trecut de mult pe aici, insa o sa pun seturi ceva mai recente, unul fiind facut chiar ieri:

1)
[Imagine: Untitled-1-2.png]

[Imagine: Untitled-1y.png]



2)
[Imagine: Untitled-17-2-sig.png]

[Imagine: Untitled-17-sig.png]



Acesta este setul facut ieri:
3)
[Imagine: death-2.png]

[Imagine: death.png]

[Imagine: death-3.png]

[Imagine: deathav.png]

[Imagine: deathav2.png]



Asta e tot.
Seturile sunt mai noi ...
Ce pot spune, sper sa va placa...





Ja ne...

#5
Bloody Teo,am revenit,cu noi comm..

Set 1
Avatar:Este foarte...Maro?Imi place..e o imagine cu tipul ala suprapusa primei..Prima este pe un fel se "Film"...asa e efectul...Este ptrea..dimpluta...Puteai si tusa pui si cateva brushes,astfel incat sa fie estetice..
Signature:2 filmuri de pe care developezi pozele..Intre ele este un spatiu cu ceva...ca o apa tulburata..Altfel nu ii pot spune..Dar este foarte dragut..Am un sfat:Sa nu mai folosesti o singuura culoare pentru un intreg set..Sunt foarte multe culori care merg pt. ca sa fie ombinate intr-un set..

Set 2

Un set care nu are avatar?
Signature(varianta 1)10rima varianta nu este foarte deosebita de cealalta..Nu ai facut decat sa tai poza,si sa screii ceva pe ea...Nu cred ca se potriveste ce ai scris,dar daca tie iti place,e OK.
(varianta a II-a):Aici vad ceva mai bine..AI mai adaugat un efect..Incat sa nu se vada florile alea,cel putin nu asa bine..Si sa unesti conturul evantaiului cu acel efect..Si scrisul difera aici putin..E mai "accentuat"..

Set 3

Avatar(varianta I):Este foarte dragut...Ca si in sigurile de mai sus,nu ai facut decat sa decupei imaginea..Sau sa o micsorezi..dar ce imi place este ca nu l-ai lasat asa...Ai pus ceva peste..Ceva ce seamana cu o perdea..Deci,l-ai acoperit pe baiat...
(varianta a II-a):Aici este simplu,fara "perdeaua" aceea.Aici,nu mai este nimic de comentat..

Signature(varianta I):Vad la florile acelea e pe funddat,intr-un colt,ceva mai intunecat..Dar in rest,pe cealalta parte a fundalului este mai luumina..La ti este cam asa:fata lui este mai aproape,mai clar,iar intregul corp,este mai departe(mai mic),si mai neclar.Si scrisul este mai intunecat..
(varianta a II a):Ceva mai luminos aici,si scrisul este parca mai inunecat,si mai jos,cu un alt fel..In partea opusa, fata cu parul este si mai aproape,mai neclara,iar intregul corp(pana la jumatate)este mai departe(defapt,la fel de departe) si mai clar..In rest,totul e la fel..
(varianta a III a):E foarte draguta...si e simpla..imi place scrisul..E foarte iluminat...

cam atat..altceva nu am ce sa zic...
[Imagine: bgcopycopyfl1.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bloody Rose(really stupid GFX) Sayuri 4 3.799 27-09-2010, 09:37 AM
Ultimul răspuns: Aggie


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)