Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Black's description

#1
Bună! Mă numesc Denisa - urăsc numele acesta, motiv pentru care v-aş ruga să-mi spuneţi Black sau BA-, am 14 ani şi locuiesc într'un municipiu liniştit din judeţul Constanţa.
Aflată în zodia taurului, sunt o persoană activă, artistică, sinceră, săritoare, uneori naivă.
Îmi place să îmi pierd timpul cu prietenii, prin Photoshop, pe forumuri sau ascultând muzică, de cele mai multe ori rock.
Formaţii preferate - Iris, Cargo, Holograf, Queen, Three Days Grace, Evanescence, Kamelot, Breaking Benjamin, Bullet for my Valentine, Guns N' Roses etc.

Nu am o listă foarte bogată de animeuri văzute - nu prea îmi rămâne timp pentru a le viziona - dar pot spune că Itazura na Kiss este preferatul meu.
Manga nu mi'am pus încă în gând să citesc.

Cam atât despre mine. Dacă vreţi să mai aflaţi ceva, nu strică să întrebaţi. Vă voi răspunde cu plăcere. 4 Ja ne !
[Imagine: irissig.png]

Don`t forget to smile and ... ROCK ON! \m/


#2
Bine ai venit pe Animezup, Black Ayame!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hehe bun venit pi forum dear 5 eu te cunosc destul de bine pe tine so nu am intrebari sa iti spun ca doar nah te stiu de 2 ani 15 :]]. Vroiam doar sa iti urez bun venit =]] si pt inca un post 65. Altceva nu am ce sa iti zic 5 doar have phun pozting :]] Si nah doar vorbim pe scipe ne?15

#4
Oh, Ayame? Ce tare; am o prietena careia ii zicem Ayame Akatsuki 4 mai mult.. Erhm, si ce coincidenta. Si pe mine tot Denisa ma cheama, dar sunt mai mare decat tine si nu din Cta, dar am cunostiinte acolo 21
Bine ai venit!
Si mie mi-a placut Itazura no Kiss 8
[Imagine: mboi6o.png]

#5
Salutari newbie!
Bine ai venit! Cit mai multe postari si distractie!
Gammbate!^^

#6
Mulţumesc pentru întâmpinări Zuppy23

Voi încerca să fiu cât mai activă...bineînţeles, dacă timpul îmi dă voie.
[Imagine: irissig.png]

Don`t forget to smile and ... ROCK ON! \m/


#7
Salut, Black. I'm gonna call you like that.
Bine ai venit pe anime zup. Sper să te simţi bine aici şi well, să te împrieteneşti rapid cu toată lumea. That's not that hard, believe me.

Anyway, it's nice to hear that there are still people who like Iris and Holograf and such. Pot spune că şi eu sunt fană, oarecum - adică, ascult melodii de la ei şi sunt înnebunită după ele. Muzica lor e pur şi simplu frumoasă ^^. ( nu o să mă mai lungesc pe tema asta, avem gusturi asemănătoare în ceea ce priveşte muzica ).

Am vizionat şi eu Itazura na kiss şi este un anime destul de simpatic; grafica nu e cine ştie ce dar considerând faptul că nu e un anime nou, it's ok. The female character was so stupid! But, anyway, mi-a plăcut anime-ul.
Toradora ai văzut? Or NANA?

Hmm, întrebarea mea este în materie de cărţi : Ai vreo carte preferată?

See ya around, şedere şi postare plăcută !

#8
Mulţumesc, Teh, pentru întâmpinare. Acum întrebările ...
Toradora ... deocamdată este în plan.
Nana a fost adorabil.

Nu prea mă omor cu cititul, dar pot spune că "Cişmigiu & Comp." de Grigore Băjenaru e preferata mea. Abia aştept să'mi cumpăr şi "Bună dimineaţa băieţi" 4

Thanks, again! Bye
[Imagine: irissig.png]

Don`t forget to smile and ... ROCK ON! \m/


#9
(19-11-2010, 10:55 PM)Black Ayame A scris: Formaţii preferate - Iris, Cargo, Holograf, Queen, Three Days Grace, Evanescence, Kamelot, Breaking Benjamin, Bullet for my Valentine, Guns N' Roses etc.

You just made my day. Kamelot e trupa mea preferata si ma bucur de cat ori vad ca cineva a auzit macar de ei 10
Pai, bun venit pe forum. Distractie placuta ^^ Nu te ma intreb nimic de teama sa nu repet vreo alta intrebare, n-am apucat sa le citesc pe toate. Doar atat; ai vreo melodie pe care o consideri motto, dupa ale carei versuri de ghidezi in viata?
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine


#10
WELcome! ooo si mie imi plac aia de la Guns 'n' Roses 4 dar , decand nu imi mai merg boxele ... nu mai aud muzica buna...decat 4 mel de la guild:X pe am pe CD:X
Omae no mono wa ore no mono . Ore no mono wa ore no mono . 19 10



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My description and your opinion about me Katomika 2 1.832 26-05-2013, 11:33 AM
Ultimul răspuns: Faust


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)