Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Beware! I am here to haunt you ...

#1
... and i am very good at it 19


I am a cute, fluffy and gentle little phantom that enjoys to consume fresh meat whenever its possible . I have lost my home world during the war of the magi, and i seek a new one within this dimension . My fangs can cut trough flesh and bone, and still can cut a tomato, so we have no worries

( Oops , wrong file of introduction )


Eu sunt Armand, am destui ani , si sunt din Bucuresti < momentan nu locuiesc acolo > . M-am inscris pe acest site din pricina unor threaduri foarte interesante , si la care doresc sa adaug/discut cateva ideei

< ce caut pe un forum de anime ? ^^ >

Candva am vazut Ghost in the Shell ... si mi-a placut foarte mult, motiv pentru care am devenit interesat de acest gen de animatie, si cu timpul am ajuns ... addicted ? 4 . Am inceput cu Ghost/DBZ/Hellsing/Naruto ... si in ultimul timp am continuat cu Claymore/Death Note/Darker Than Black/Ergo Proxy .. dar si Samurai Champloo/Black Lagoon

Despre manga nu pot spune prea multe, in momentul de fata urmaresc doar Naruto Shippuden/Claymore


( hope this introduction can do the trick and i can haunt a lot )


Have i said that im a homeless , cute and fluffy little phantom ?

#2
Salutari de la neinfricatul WS si bine ai aterizat pe aici...
:perv:
Looks like I also met a new Dbz fan ftw.
Iti propun sa incepi cu regulamentul, dupa care te poti distra linistit. Intrebari nu am, dar poate accepti sa-ti fac niste mici recomandari [ma refer in special la Rurouni Kenshin, ca tot nu l-am vazut pe lista ta. Alte serii ar mai fi Azumanga Daioh -in care iti garantez ca vei avea parte de comedie totala-, Princess Mononoke -de fapt mai mult un film\OVA- si Ranma 1/2]...
Cam atat pentru acum, sper totusi sa ne mai citim.
Ahhh... and don't forget, posting is very important. smile
Cheers.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)