Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Băăă... Am veniit :P

#11
Mda... Mai bine făceam altceva atunci 39 Anyway, de ce nu-mi dai chitara? 20 Putem face schimb, nu mă supăr să şti 21 .
Apropo, aveam o curiozitate:

Chiar îţi place porecla pe care ţi-am dat-o?

De la ce crezi că vine? 15

Şi... Şti că mâine s-ar putea să mergem în parc? [ dacă tot ai ieşit de pe mess... trebuia să întreb ] .

Anyway... good night and beautiful nightmares! 21
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#12
intrebare de baraj...
te-ai inregistrat pe forum pt ca te-a pus me†al, sau te atrage ceva la acest forum ^_^?

#13
Tan, dragă, prima dată nu credeam că e ceva de forum [ din ce auzisem de la nişte fani anime din şcoală ] . Apoi, Metal s-a înregistrat şi îmi tot zicea că ar merita să mă înregistrez şi eu pentru că chiar este mişto. De fapt, nu m-a pus ci mi-a sugerat . Până la urmă, am ajuns la concluzia că forumul este chiar tare şi cred că aş fi regretat dacă nu m-aş fi înregistrat 4

Åži acum tu, Metal :

E chiar tare porecla, deşi nu îmi vine încă să cred că tu ai atâta imaginaţie, dear 21 Anyway, îmi place 4 Şiii...pe mine mă duce cu gândul la skate and stuff related to skating 65
Ah, cum să nu ştiu eu că-i posibil să ieşim p'afară ? Eu ştiu totul ai uitat ? 21

#14
Hei Dydo.
Uau ăsta da topic în care se discută pe bune : )) .
Ok, so bine ai venit pe aici. Cred că deja ai auzit asta de câteva ori, sau mai multe. Bine, citit nu auzit. În fine, ideea e că și eu am trecut să îți urez tot bun venit și distracție plăcută. Sper să... să îți faci cât mai mulți prieteni și tot așa ! : ) eu`s Teh ( așa mi se zice pe aici D: ) sper să ne înțelegem bine and so on.
Întrebări nu am pt că sincer mi-e lene să citesc ceea ce au zis ceilalți și nu-mi place să mă repet degeaba xD .
Ședere plăcută.

chuu ~




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)